Jump to content

Кой е ISP


freenet

Recommended Posts

Здравейте, започвам с уговорката ако темата не е за този раздел да бъде надлежно преместена.Тази тема си тлее още със създаването на скртата форумна група 'ISP' , и така имаше критерии имена телефон .Но кой е ISP този който работи в такава фирма ли НЕ , ISP значи да си собственик . Почти на 100% знам кой е и кой не от от господата във Форума с абреатура 'ISP' .Прилагам просто решение списък на ISP в България и да видим кой кой е.В списъка фигурира и моя милост нищо ,че нямам тази титла във Форума.

isp.txt

Редактирано от freenet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членството в групата, се дава на активни участници във форума, по преценка на администраторите. Може да си собственик на ISP и да не отбираш и бъкел от мрежи, както бившият ми работодател, та това няма как да е единствен критерий за членство в нея... пък и наименованието и е условно а не канонично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, започвам с уговорката ако темата не е за този раздел да бъде надлежно преместена.Тази тема си тлее още със създаванета на скртата форумна група 'ISP' , и така имаше критерии имена телефон .Но кой е ISP този който работи в такава фирма ли НЕ , ISP значи да си собственик . Почти на 100% знам кой е и кой не от от господата във Форума с абреатира 'ISP' .Прилагам просто решение списък на ISP в България и да видим кой кой е.В списъка фигурира и моя милост нищо ,че нямам тази титла във Форума.

Браво, браво подкрепям темата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Членството в групата, се дава на активни участници във форума, по преценка на администраторите. Може да си собственик на ISP и да не отбираш и бъкел от мрежи, както бившият ми работодател, та това няма как да е единствен критерий за членство в нея... пък и наименованието и е условно а не канонично.

Не може да носи тази абреатура най малко е подвеждащо .А кой може и кой не да отбира от мрежи кой решава ,най малко има 'разбирачи' само на думи на практика 0 .

List_of__operators_BB_01.07.2012.pdf

Редактирано от freenet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

По каналния ред пишеш на администраторите ЛС че искаш такава титла,

казваш от къде си кой си т.н.

Получаваш одобрение и имаш титлата, никой няма да те ухапе или ощипе,

всички които имат титлата са го направили, за смъртни случай не съм чул.

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

омг аз се намерих... с номер даже

687 ..

Може би ти си единствения ИСП-доказан в тоз форум, и заради таз причина не разбирам защо и как имате такива тайни толкова ли е тайно и секретно кой и каква защита ползва ??? ИСП-та продават мрежова техника а не захранвания и дънни платки тук не е БИТАК според мен това професионален форум за МИКРОТИК, поне аз с такова мнение съм останал.

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По каналния ред пишеш на администраторите ЛС че искаш такава титла,

казваш от къде си кой си т.н.

Получаваш одобрение и имаш титлата, никой няма да те ухапе или ощипе,

всички които имат титлата са го направили, за смъртни случай не съм чул.

Драги Админе (11111111) темата е "Кой е ISP" a не кой иска тази 'титла' . Ако някой поиска титла 'космонавт' значи ли ,че е такъв.Твойто си жив спам по темата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги Админе (11111111) темата е "Кой е ISP" a не кой иска тази 'титла' . Ако някой поиска титла 'космонавт' значи ли ,че е такъв.Твойто си жив спам по темата .

Браво, писна ми всеки ден да гледам едни и същи неща продавам и пак продавам с 1 стотинка на долу. И това тайно БРАТСВО на измислени ИСП-та който никога не са виждали истински нет ми е много съмнително, Колеги искате ли да си направим един про=(професионален) форум където няма да пускаме търговци от БИТАКА ??? Да направим едно честно гласуване.

Редактирано от Momo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, писна ми всеки ден да гледам едни и същи неща продавам и пак продавам с 1 стотинка на долу. И това тайно БРАТСВО на измислени ИСП-та който никога не са виждали истински нет ми е много съмнително

Във всеки нормален форум си има подфорум за битак и се продават работи какво ти пречи това . има си теми за всичко .

Бъди редовен докажи се и ти стани ИСП :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ами герои такива, хайде тогава да си попълните профилите сложете си и снимки

самите вие не правите нищо и готовански чакате всичко

хайде напишете публично кой кой е или ви е страх

п.с.

в раздела (ISP) има тема за представяне "Кой кой е"

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бъди редовен докажи се и ти стани ИСП :)

Браво звучи като призив от времето на комунизма , май нещо и ти не си разбрал такъв не се става във Форума.Това е вид дейност на която ти си собственика с всичко останало произтичащо от това (+/-).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами герои такива, хайде тогава да си попълните профилите сложете си и снимки

самите вие не правите нищо и готовански чакате всичко

хайде напишете публично кой кой е или ви е страх

Работя за SAP-BULGARIA ако толкова си мъдър може да се видим и да ти покажа трудова книжка, или какво искаш от НОИ

подържаме по 100к-300к абонати на ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Работя за SAP-BULGARIA ако толкова си мъдър може да се видим и да ти покажа трудова книжка, или какво искаш от НОИ

подържаме по 100к-300к абонати на ден.

Аз автобиографии не събирам, ама ако минаваш през Рим свирни да се видим до обсъдим глобалните проблеми на малкия ни форум ;)

п.с.

Иначе в групата на ISP има само един който не е доставчик

  • Харесай 1
Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз автобиографии не събирам, ама ако минаваш през Рим свирни да се видим до обсъдим глобалните проблеми на малкия ни форум ;)

п.с.

Иначе в групата на ISP има само един който не е доставчик

Да се обзжаложим искаш ли??? Ти ИСП-ли си в България? пишеш че си в РИМ какво ИСП-БГ си ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.