Jump to content

Търся реле 12v 200A


Recommended Posts

Колега дали има в Б-я някъде. Утре ще ми дадат отговор от елимекс

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Миро , преди доста време преди да станат Пасат Електр. имаха добри търговски връзки с Русия (от там започна и фирмата им, 1 беше продажби по битаци и тнт.).Като ги знам и до ден днешен подържат тези връзки така ,че от Русия могат и да внесат стига да искат . Зайбах разработен бизнес от части и заради тях купувах им ментетата за да ремонтирам техника ,аз се отказах (подържам форма работя де за себе си де за приятели пък сега има доста места от където можеш да вземеш качествени елементи и затова тръпката е жива) те и досега си остават царството на ментетата затова Внимавай с тях в смисъл какво ти продават .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='freenet' timestamp='1343320399' post='40704'

RudY-ElectriC наистина ли с ампер клещи може да се мери постояне ток ? Сигурно според теб има и трасформатор за постоянен ток ,защото ампер клещите мерят на принципа на токов тансформатор.Само прменлив ток !!!

Редактирано от RudY-ElectriC
  • Харесай 1

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро търси 200А реле(ток на комутация) сигурен съм за прав ток, а къде и за какво ще го позва си е негова работа .

RudY-ElectriC наистина ли с ампер клещи може да се мери постояне ток ? Сигурно според теб има и трасформатор за постоянен ток ,защото ампер клещите мерят на принципа на токов тансформатор.Само прменлив ток !!!

а как тогава голяма фирма като Fluke продават ампер клещи за прав ток , гледам че си много наясно как се пише с червени букви, научил си това а сега вземи научи и как тази голямата фирма е направила ампер клещи за прав ток, аз обичам да помагам ще те насоча Hall Effect и ако може другия път като се мислиш за много знаещ помисли си , не подценявай хората от другата страна на монитора, казвам го с добри чувства ::)

а за да не съм голословен ето и схемичка

post-541-0-87085800-1343410589_thumb.png

Редактирано от Anatoli
  • Харесай 1

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

почнахте да ми спамите темата и да си пишете с големи или червени букви. не са хубави тези неща. нека ако някой има какво да каже относно реле 12волта 200 ампера да се изходи тук ако не да си отвори тема в някой раздел спор: кой по-разбира от токове ...

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз намерих 150 амперово тук, на бул. Генерал Колев има един магазин РАДУИС, там можеш да го поръчаш това реле те работят с тая компания, и евентуално могат да се свържат с тях и да ги попитат дали могат да доставят реле с 200 А контакти.

Редактирано от RudY-ElectriC

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това "ключ-маса" ли ще рече. за момента се търси такова реле каквото е свалено. ако ще се приправя ще ползвам включвател на стартер на автомобил. там поне вървят ампери яко :)

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.