Jump to content

Линк на 10-на км помощ


n0name83

Recommended Posts

Колко макс си стиснал ? :)

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко макс си стиснал ? :)

68Mbit/s като съм ги разпределил 40/30,като имаш в предвид ,че нарочно съм го поскопил линка-с намаляне на мощноста на картите за да докарам нива 60-62Дб на теста избълва нереалните 79Mbit.

Все пак линка е на въшливи 3км,но пък при сегашното положение си влачи 40Mbit/s download спокойно при латенции 1-2мс.

Не мога да давам менторски мнения,но с други карти дори и на маса не съм постигал нещо което да е близко до това-кофтито е както казах ,че само в този банд :-/

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги взех за бондинг на 3км. с аликсове. Да видим какво ще мога да устискам с тях...

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги взех за бондинг на 3км. с аликсове. Да видим какво ще мога да устискам с тях...

И на мен идеята ми беше за бондинг,даже облъчвателите са ми двуполяарни ,че нема как се сложат две антени там,но аз сам ги подкарал с 433АН-пиши на бондинга колко си изтискал ;)

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията и препоръките, като че ли ще се спра на варианта Alix + UB5 ,  чиниите са 90 см и са си насочени, така че от към тях, мисля че проблем няма да имам. А в такъв случай какви варианти ми остават за по-нататъчен ъпгрейд, мога ли примерно да сложа още по 1 карта на бодровете и да вдигна още малко трафика ?

Доколкото четох във форума има такъв вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за мненията и препоръките, като че ли ще се спра на варианта Alix + UB5 ,  чиниите са 90 см и са си насочени, така че от към тях, мисля че проблем няма да имам. А в такъв случай какви варианти ми остават за по-нататъчен ъпгрейд, мога ли примерно да сложа още по 1 карта на бодровете и да вдигна още малко трафика ?

Доколкото четох във форума има такъв вариант.

Двуполяарни облъчватели + по още една карта на борд,вдигаш бондинг-около 30% реално повече трафик би триабвало да нямаш грижи да изтискаш :)

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и шум. Намирането на точния грамаж в бондинг варианта не е елементарна задача. Казвам го от личен опит.

Мдаа-напално съм съгласен с Миле-голяма врътканя си е :D

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

UB5 с alix 2d2 като се даде enable на wlan interface се рестартира :(

Да не е само при мен този проблем ?

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

UB5 с alix 2d2 като се даде enable на wlan interface се рестартира :(

Да не е само при мен този проблем ?

С какво захранване си на Alix-a?При мен няма грижи с 24W ,alix3c3  

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18в. 1А.

И не иска да запали  >:(

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

За най мн трафик ти препоръчвам следната схема две пц та compaq ndesk п3 1000мхз или п4 на 2000мхз две антени 5828 от www.elcostrar.com две карти d-link ag530 ос MT 2.9.27  6lvl.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.