Jump to content

LAN Management System


koko

Recommended Posts

  • Администратор

Едит... ползвайки Ipacct в момента, в който някой от големите играчи се заинтересува от Вашият район, бъдете сигурни, че ще получи пълна и детайлна справка за Вашите абонати... брой, плащащи, неплащащи, трафик и т.н. Информация към приятелски фирми изтича без ограничения.

когато предлагах на шефа да купуваме ипакт , факта че хем ще броиш куп пари и някой ще има постоянен достъп до системата и да събира инфо ... не е в + за такъв софтуер.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • gbdesign

    10

  • 111111

    4

  • hollow

    4

  • kokaracha

    4

  • Администратор

Безплатни системи за упреавление ( billing) има доста,главно руски,по известните и заслужаващи внимението си са abills ( свободните модули ) ,nodeny ( до 300 потребителя) , stargazer, netams ( безплатната версия ) , Captive portal в pfsense ( който много ценя ).

Сега дали ще бройш пари и дали някой ще има достъп до еди къде си няма нужда да се коментира,когато си некъдърен каквато и сигурна система да ползваш винаги ще има теч,не си ли подсигуриш определени нива на достъп и то от определени хостове или мрежи винаги има риск.

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега дали ще бройш пари и дали някой ще има достъп до еди къде си няма нужда да се коментира,когато си некъдърен каквато и сигурна система да ползваш винаги ще има теч,не си ли подсигуриш определени нива на достъп и то от определени хостове или мрежи винаги има риск.

Цък от трета страница натам, все са "защитени" билинги... преди година и половина ми отне точно 15 мин. да си създам администраторски акаунт в една такава система с последната тогава версия... добре че не бях злонамерен а само гледах..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Отговорено (Редактирано)

И това какво показва, че админа на мрежата или хоста е калпав и не си е свършил работата или че софтуера който ползва е калпав :) ?

Редактирано от kokaracha

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се върнем на темата ще помоля всички с опит от гореспоменатите free версии тествани и пробвани да сподели ако може опита си с тях , файлове за "улесняване на живота" , подходящо четиво за запознаване с тънкостите и ...... май много искам а :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Abills е много стабилна, лесно се инсталира и се работи с нея, а и ако толкова ви е страх от хакерски атаки - клиентите може хич да не знаят, че съществува !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

NetUP никой не хвали има я насам натам ;) за тестове

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.