Jump to content

Изкупуване на всякакви routerboard устройства


Recommended Posts

  • Администратор

нямат механични от гръм са ...

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Ами добре тогава бих ги купил така както са. За 433AH бих ти дал 18 лева, а за 711 бих ти дал 15 лева, а за работещия 133 бих ти дал между 25-30 лева тъй като това е вече стар модел устройство и слабичко като параметри.

Изкупувам също така повредени, изгорели miniPCI Wireless карти на Mikrotik модел R5H

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам RB600 ударен по лан от гръмотевица с разпоени лан чип и портове. Работи но се рестартира постоянно. Кажи цена.

Губим време, за да си осигурим работно време и водим битки, за да живеем в мир. (Аристотел)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

Можеш ли да ми пратиш снимки да го вида за какво точно става въпрос. Смисъл какво точно му е разпоено и т.н.. А къде са старите лан портове?

Здравей те,

Искам да кажа, че аз изкупувам също така устройства на PC Engines като ALIX, WRAP и други втора употреба и не работещи изгорели от гръм и т.н..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

имам Аликс 3д2 гръмнал по захранване , пробван ремонт ама почна дебело да ми се връзва и сега прашасва , ако те интересува кажи цена

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

иначе на аликса са свалени захранващите чипове някъде май има късо... имам и едни други стари радиа пак с някви Амд процесори до последно са работили :) и без това стоят ще взема ти ги снимам.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

Добре покажи да видим за какво става въпрос.

Някой има ли повредени или стари устройства ALIX или други подобни на компанията PC Engines, защото ми трябват за части? Давам добри пари за тях.

Изкупувам също повредени устройства на Mikrotik модели SXT 5HnD, SXT 5HPnD, SXT G-5HnD, SEXTANT G-5HnD и SEXTANT 5HnD.

Айде няма ли някой изгорели ALIX устройства или WRAP? Изкупувам ги на добра цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.