Jump to content

Изкупуване на всякакви routerboard устройства


Recommended Posts

Здравей те,

Аз изкупувам всякакви routerboard устройства на Mikrotik и други производители. Купувам нови, ползвани и повредени устройства за части. Моля пишете ми на e-mail: rodnilb@hotmail.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Цени някакви ориентировъчни?

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е според зависи марката и модела на конкретното устройство и от това какво му има с цел да се определи какво би могло работещо да се извади от него. Тогава вече може да се даде някаква цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво ти е населено място. те устройствата ще се пращат по мейла

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво населено място става въпрос тука сега? Какво значение има това? Това кой ме познава също няма никакво значение мисля! Аз изкупувам нещо и това е друго няма значение в момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Роднилб здравей!

Очаквам да се обадиш за replacement key на микротик.

Mikrotik & Ubiquiti Networks Distributor.

Antennas Manufacturer.

Online Sales of Wireless Equipment.

Wireless Services & Solutions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че някой да е нарушил някакви правила за нещо? Всеки може и има право да публикува информация, че купува ползвани и повредени устройства на Mikrotik и в това не виждам нищо лошо. Никъде в общите правила на този форум НЕ пише, че се забранява публикуването на такава информация. Така, че просто се чудя защо ми пишеш ти това, че тура си имало правила и т.н.. след като аз нищо не съм нарушил.

Относно key-я за програмата Mikrotik вече просто не ми е нужен, защото се промениха при мен нещата, моля анулирайте фактурата и ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не просто да беше написал от кой град си за да си направи човек сметката дали си струва да се занимава с куриери за няколко лева които ще получи за изгорял борд. Толкова ли е трудно ?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сметката за изпращане ще бъде за моя сметка не се притеснявайте. Може да ми изпращате всякакви устройства от цяла България по различни куриерски компании. Аз съм от град Варна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Администратор

какви пари даваш за 711Г Л3 бях пуснал тема за него имам и един 433АН левел 4 + суперчанел и двете са "изпушили", имам и едно рб133 работещо но е левел 3.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами кажи ми на повредените устройства какво им се е случило за да знам какво да очаквам от тях. Какво не им работи като цяло ако може така да кажа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

най вероятно за нищо не стават 433ан му свети леко синия светодиод, май е заминал тотално, 711г в друга тема го бях снимал с опукали чипове сещай се, само рб133 си е напълно в ред

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези повредените устройства гръм ли ги е удрял по Лан кабела, че са изгорели или какво? Кажи ми имат ли механични повреди и наранявания по платката?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.