Jump to content

Обир


Hartman

Recommended Posts

Гадна работа е това .

Показно е направено и то с ясна цел , ясно е и от кого .

Колко време е необходимо на 1,2-ма,3-ма или повече души да свалят 20тина паници , като се има в предвид че са ръждясали или поне запекли .

Колко място заемат при транспорт , а и другите неща които са откраднати и те не заемат малко място . Е не може никой да не е видял това .

Това са три кули както е написал колегата .

Цяла нощ работа .

Конкуренцията непокътната .

Все ще излезе нещо на яве освен ако не е запалено вече и унищожено ,като се има в предвид фактите .

Дано по-скоро да възстанови нещата колегата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Предположих, че ще се случи точно това което е написъл моя ортак и съдружник Георги Колчев ! Но съм длъжен да опиша иситината която е в действителност за да разберете какъв нагъл и лажлив колега има м/у нас!

Ще започна от самото начало, за да могът да добият предства останалите колеги с които не се познавам лично. С Г.Колчев създадохме фирма „Г и Д Технолоджи” ООД в карая на 2006 г. Дейността на фирмата е доставка на ИНТЕРНЕТ в региона на гр.Асеновград – 11 бр. села. До 25.05.2010г. заедно изграждахме линковете по селата, купувахме изградени мрежи и се борихме с конкуренцията. На злополучната дата аз получих инфаркт на миокарда. Трагино, но се случи. От тогава нямам наблюдение на развитието на фирмата и действята на моя ортак. Изненадан останах, когато на няколко пъти при провека на броя на клиенти, описани в сърварите на селата, не съответства със сумите и разходите на фирмата които Колчев ми представяше. Възползвайки се от здравословното ми състояние, ми представяше умишлено по малки обороти в предлог, че е криза и хората се отказват. Интерсно е в случаят, че броят на клиентите и разходите растат а няма приходи. При няколко вътрешни ревизи се осатнови, че съм лъгън. На 05.10.2011г. предложих на съдружника ми да изкупи дяла на участиет ми във фирмата който е 50%. След предложението ми получих отговор да изчакам 2-3 дни за да вземе решение. Предложената от мен цена не беше коментирана и до днес ! На 07.10.2011г. след опит на достъп до сърварите, установих, че са сменени паролите им. След запитване до Колчев, защо са променени ? Отговора беше следния : Сменил съм ги заради лични съображения! На 28.10 2011г. останових , че създадена нова фирма с име „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД на името на баща му Красимир Колчев с капитал от 10 лв, със същият седалищен адрес както и на „Г и Д Технологжи „ ООД. На 02.11.2011г. Ангел Стоенчев който е съпорт на фирмата , е уволнен от „Г и Д Технологжи „ ООД и е назначен в „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД. В последствие разбирам , че се потписват нови договори с клиентите на „Г и Д Технологжи „ ООД от името на „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД под предлог , че фирмата е същата само името е сменено. Всеки клиент не получава копие от договора, умишлено! Това може и да се променило в последствие.

Пускал съм жалби до полицията и прокуратурата за действиата на Г.Колчев. В последната жалба е срещу Георги Колчев, Красимир Колчев и Ангел Стоенчев, че тримата са открадна ли имуществото и собствеността на „Г и Д Технологжи „ ООД.описал съм изградените линкове за които искам защита, и да не се ползват от „Г и Д Техноложди 7 „ ЕООД. (На лице е присвояване на имущество собственост на „Г и Д Технологжи „ ООД.)След запитването от полицията каде е уборудването на „Г и Д Технологжи „ ООД, отговора даден от Красимир Колчев е : „-Уборудването на „Г и Д Технологжи „ ООД е свалено, изградил съм нови линкове със съоръжения закупени втора ръка(Човекът хал-хабер си няма от линкове у-а, пенсионер ,инвалид с пенсия 178 лв. на месец) Така и не разбрах къде е сваленот имущество ! „ На 22.01.2011г. в 18.30 ч бях извикан в РПУ от дежурен у-е Димо Тимелков и ми беще съобщено за жалбата на Красимр Колчев за откраднатата техника, находяща се на същите места посочени в жалбата ми срещо него! Останах озадачен , от наглостта на баща и син! Мога да опиша всеки линк в детаили изграден и ползващ се от „Г и Д Технологжи „ ООД до изчезването му, дори закрепването и вида на стойките за поставяне на антените ( аз лично съм ги зглобявал и заварките са поставени от моята ръка). Оклеветен съм , че съм извършил кражба на собственост на фирмата ми. Мисля че това изценировка от баща и син за да не се докаже, че „Г и Д Технологжи 7„ ЕООД на истина се е възползува от изградената мрежа на „Г и Д Технологжи „ ООД.

Колеги , пазетет се от такава локавост и наглост с която се зблъсках аз!!!

Надявам се написаното дане бъде изтрито за да могат всички да го прочетът!!

GSM 0899876124 Димитър Радев

Редактирано от SpiritOfChaos

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един мой клиент пък изгуби мрежата си в полза на булсата защото съседа по територия с когото заедно купуваха Интернет на едро, продал неговата. Голяма загуба особено за клиентите.

Беше ли застраховано това, което е отракданто ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странни работи стават в тази наша страна. Интересно, ако напишем една "История на интернет доставчика в България", към кой раздел ще бъде отнесена - трагедия, комедия или ....... .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SpiritOfChaos, какви бяха устните ви и писмени договорки с колегата ти и след като се случи всичко това когато го попита какви смята да са уговорките ви, той какво отговори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да цитирам дружествения договор. Имаше нещо което го направих от съжаление. и явно то ми го върна два ката. Когато създадохме фирмата , аз работих на още едно място с добри доходи, но гледаха с лошо око ако евентуално имаш и нещо странично. Вероятността бе голяма да загубя работата си.За да не се случи това, Г.Колчев нямаше никави други доходи и той беше назначен като управител на фирмата. В последствие това му помогна и при развода с бившата си съпруга......Това е друга тема. След предложението ми за закопуване на дяла. Така и нямше никакви допълнителни спорузомения или договорки.

Редактирано от SpiritOfChaos

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да допълна, че след 31.10.2011г Г.Колчев се опита да уволни съпругата ми от фирмата която е счетоводителка. До съпругата ми бе изпратена нотарилана покана да предаде всички документи на фирмата на друга счетоводителка. А същата тази нова счетоводителка води счетоводството на фирмата на баща му.Претекста за уволнението е точно спиране на дейността и закриване на фирмата. Интерсното е ,че за да спреш дейност на предприятие и да го закриеш се иска съгласие на общо събрание и на другите собственици.Изключение прави спирането на дейността ако е повече от една , тогава не се свиква общо събрание.

Редактирано от SpiritOfChaos

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи съда трябва да ти върне половината собственост. Делата как вървят ?

Редактирано от NetworkPro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то и по телевизията ги даваха.Пак беше същата песен, но с доста големи суми. Единият реже кабели в Асеновград другия в същото време реже в Пловдив. От цялата какафония намазаха другите доставчици.

Never Stop Thinking !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е бива ли такова безочие бре!!! Немога да повярвам, че това се случва толкова законно :)

Редактирано от looper
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.