Jump to content

Обир


Hartman

Recommended Posts

Уважаеми колеги,в събота 21ви срещу 22ри станах жертва на обир-оборудването от три кули беше абсолютно изкормено.На две от кулите имаше оборудване и на други колеги което не беше пипнато-явно кражбата е удар лично срещу мен.Откраднатото:

Два суича Dell Power Conect 5324-закупени от колегата Милен от Своге

Два UPSa-APC online 1600-Комплект с 120А батерии

Бордове:

Alix 2D2-MAC 000c421f894c

Alix 2D2-MAC 00156dc1aa03

Alix 2D2-MAC 00156d636b82

Alix 2D2-MAC 0011f9fd3c3d

Alix 2D2-MAC 00156d63cbd5

Alix 2D2-MAC 00156d63cbdd

Alix 2D2-MAC 000db9132fb8

Alix 2D2-MAC 000db91334f1

RB 433 AH MAC 000c420cb1d8

RB 433 AH MAC 000c4273fd10

RB 433 AH MAC 000c42453016

RB 433 MAC 0080485f83ca

RB 433 MAC 00c42806e47e

RB 433 MAC 00c423cbd3ce

RB 433 MAC 0080485f8404

RB 433 MAC 000c423b494b

RB 433 MAC 0080485f8404

RB 433 MAC 000c420342dc

Router Station Pro MAC 00156d849cee

Router Station Pro MAC 00156d8487d4

Антени 60см,90см,120см повечето пещерски с окачване -над 20 бр

Облъчватели-над 20бр повечето от Релоуд (няколко двуполярни за бондинг и N)

Пигтейли-над 40бр N-male - N-male ,около 40 броя ufl- sma и mmcx-N-female

Tcunami BSU

Централно захранване 90V DC

Купчина други дреболии-медиа конвертори,захранващи адаптери 18 и 24V DC,монтажни кутии и метални контейнери

Предполагаемия извършител е лицето Димитър Петров Радев (мой бивш съдружник)

Ще съм благодарен за всякъкъв вид информация ако нещо от изброените неща изплува около вас(голяма е вероятноста въпросното лице да се опита да ги продаде-лично или чрез посредник)

Изполузвам възможноста да изкажа благодарности на колегите Мюмюн Муса от Кърджали и Дани от Ст Загора които се отзоваха и помогнаха с техника и консумативи.

И големи благодарности на колегата Жоро Капитанов от Пловдив,който помогна не само с техника,но и втори ден виси с мен по кулите помагайки да възтановим линковете.

Благодаря ви предварително ,колеги

тел за връзка 0899876091-Жоро Колчев

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост съм доста дълеч за да помогна с каквото и да е било но искрено се надявам да успеете да оправите "up time' и да се хванат тия БАВНОРАЗВИВАЩИ ОЛИГОФРЕНИ който не могат да предложат услуга и правят това в което най много ги бива!

Защо не споделиш имената / фирмите на "колегите" на който не е пипнато нищо?

п.п. Не познавам лично хората който са ти помогнали но по спомен на някой от тях колегата е пращал техника. И искам и аз да им Благодаря, че са ти помогнали - защото рядко вече има такива хора !

Редактирано от master

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш нужда от техника и чифт ръце ми звънни. Мога да дойда да донеса каквото е нужно до няколко часа утре!

Сега разглеждам какво мога да донеса. Предполагам 10-15 антени с облъчватели ще сглобя, свичове, алуминиеви кутии, юпс и насрещни устройства за към openwrt-етата.

Бордове почти нямам защото ги разпродадох, но мога да сглобя за няколко линка. Карти също.

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съжалявам, за това което се е случило, на този етап мога да дам, чифт ръце за работа, свободна техника нямам.

До кога ще бъдат тези изпълнения, защо в България разделите на биснес партньори стават точно по Балкански, а не цивилизовано. Познавам поне 150 човека дето вече не са Ваши клиенти имемнно от такива Изцепки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко XR5-ци и няколко облъчвателя.

От бордовете ми останаха май само слабички 133/112, но мога да помогна със 8 портов управляем суич, 48 порт Extreme Networks управляем и 150VDC импулсно...и напътствия по телефона, понеже съм доста далеч от твоя район.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се колеги.С техниката нещата ги нагласих,с монтажите съм до половината надявам се с още две безсънни нощи да съм приключил с всичко.

ПП kaloyan нямам спомен до сега да ми се е случвала подобна диващина и да съм губил клиенти поради това.

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сот нямаше ли. толкова много техника без охрана си е жив зян на една кула... Който ги пусне тези антени гърм да го удари на кулата като ги монтира!!!!

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,много кофти,нашата фирма оперира в Пазарджик и региона,та дори и в пловдивско,така че ако изникне нещо от това и се предлага в района ще бъдеш уведомен,а иначе видях че си писал за диполярен облъчвател,имам един който не ползвам,ако ти върши работа дай данни и ще ти го пратя ако ти трябва!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега нямаш ли някакви снимки на това което е било. Огледай се наблизо камери дали има, разпитай хората около тези кули, някой може да е чул и видял нещо.. Хвани някой да напуска във вашият район, че помага при забравени пароли, флашове и други такива. Някой може да излезе. Друго не ми идва на тоя етап.. Ако някой дойде за флаш при мен ще погледна в обявата, но съм в софийска област..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маковете на Аликсите са на Убикуити и вероятно принадлежат на някоя от безжичните карти . По скоро се оглеждайте за тия макове по картите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се колеги.С техниката нещата ги нагласих,с монтажите съм до половината надявам се с още две безсънни нощи да съм приключил с всичко.

ПП kaloyan нямам спомен до сега да ми се е случвала подобна диващина и да съм губил клиенти поради това.

Явно съм се объркал с друг Интернет доставчик за Пловдив и Асеновград!

Ако чуя нещо, или нещо се появи към мен, ще се обадя.

Редактирано от kaloyan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много гадна ситуация!

И нас са ни тарашили в две разпределителни точки така - всичко до стойка.

Кулите в населени места ли са?

Трудно ми е да си представя как се демонтира и пренася толкова техника (и с какъв транспорт) без индикация при вас или без някой да види. Добре е да се мисли за някаква защита.

Ако имате контакти в мобилни оператори потърсете информация (или посредством полицията) за разговори проведени в региона на кулите в тези часове - все трябва да са се координирали крадците с някого.

Ако се чуе нещо по нашия край ще пиша.

  • Харесай 1

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.