Jump to content

Устройства за хотспот


Велин

Recommended Posts

Това с едната жица не го разбрах . Ако имаш кабел с 2х0.5 мед Да ще можеш да пуснеш едното Нано на сини и кафяви а другото на зелени и оранжеви . Относно захранването Нано2 работи с до 20В Нано М2 е с 24В!!!. Регулатор 15 в е по скоро от нано2 . Гледай да не пуснеш някое старо нано на 24в :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро... Слагай направо

http://www.ebay.co.u...=item27c2f4c201

В средата и един 8 порт умен свич. На 6-те точки Nano M2 с опен врт и бриджнат wlan и eth. За захранване сложи едно 24V 60-80-100W и това е. 100 метра не са проблем в случая.

Ще стане и подредено горе-долЕ ;)

това е много интересно за подредба, но не знам точно "100-те метра" дали са 100 или повече. тези дни ще науча точната топология.

Нанотата ще са М2

Това с едната жица не го разбрах . Ако имаш кабел с 2х0.5 мед Да ще можеш да пуснеш едното Нано на сини и кафяви а другото на зелени и оранжеви . Относно захранването Нано2 работи с до 20В Нано М2 е с 24В!!!. Регулатор 15 в е по скоро от нано2 . Гледай да не пуснеш някое старо нано на 24в :blink:

идеята е точно таква че ако имам 2х0.5 ще пусна само 1 кабел УТП за двойка нанота (зелени и оранжеви & сини и кафефи за второто) а тока си идва по медната жица

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с много то портове и тоя жак малко не професионално ми се струва. Особено ако радиата искат повече точец. Иначе спор няма много добре ще се получи.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Услугата няма да е комерсиална, така че който може да си "открадне" значи заслужава да ползва :) въпреки че като знам какви ще са клиентите това ще клони към 0 :)

само не разбрах защо си комбинирал нано с локо на 1 двойка антени? аз за момента клоня само към нанота на 2.4 и от единия порт на едното да тръгва към мастер порт-а на другото. за да не слагам суичове (ако разстоянието до първия суич го позволява - по малко от 100м което ще се разбере на по-късен етап)

От финансова гледна точка ти предложих комбиниране, спор няма, по-добре е само с NS M2 (при нас е с тях и тук таме някой Bullet M2 със секторна).

Ако е некомерсиална услугата, нп :), но си активираи Client Isolation на AP-тата, ако не искаш да ти затапят AP-тата, с локални трансфери между закачени потребители.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ток да искат... 100W може да закрепи 6 нанота и да му остане за RB2011 ^^

Не е толкова черен дявола. После ще ви шитне тука ubnt трафчетата по 10 лева и ще си избие джиджавката и зарядното за лаптоп ;).

Ще му заеме 3 пъти по-малко място и 10 пъти по-подредено. Ако пък направо сложи meanwell ups (вместо зарядното)

с 2 акумулатора ще има и ъптиме 12 часа.

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най ви се кефя , че още нямате топологията , а предлагате решението? Ама че стане...

  • Харесай 2

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.