Jump to content

представител на lancom


Recommended Posts

Колега,

бизнес практиката покзва, че колкото по-тънко минаваш, толкова по-дебело ти излиза после :)

Просто трябва да се работи с качествени материали и техника, това е най-евтиния вариант.

Аз лично предпочитам да купя нещо на +10% и то да работи от колко да го пупя с -20% и да ми прави мизерии постоянно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да прав, си но да речем че една и съща техника един и същи производител а от  едното място е 20% по евино от другото  от къде би си я купил?? :)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да прав, си но да речем че една и съща техника един и същи производител а от  едното място е 20% по евино от другото  от къде би си я купил?? :)

Това имах на предвид  :) Все едно да береш ябълки от едно дърво и да ги продаваш на различни маси на различна цена . Виж сега те ги взимат на съвсем различна цена и си слагат процент  :) . А относно сервизното дано не се стига до там , че вече се опарих веднъж  ;)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

всички сме се парили всички .. няма 100% идеални, и аз доста пазарувам от релоад, и бордове съм пращал за ремонт.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще дам пример преди седмица- две си поръчах от ланком гридове мина се 4-5 дена после питах пак и какво греда нямали и щели да заредят септември  :) И така да лягам и да умирам ли Вземах си от релоуд нищо че е по висока цената.

Като има само при тях какво да се прави трия работата да върви  :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не е ли възможно някой да ги е изкупил

Еми да зареждат повече да има и за напред не може във бг да има 5 дистрибутора а един само да има налични  :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Пратих преди време рокет м5 за ремонт във ланком със гаранция даже не са си направили труда да го видят и ми го върнаха не очаквах такова отношение от тяхна страна >:(

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Бил съм клиент на Ланком доста време. Вече не съм.

От Релоуд купувам също така по нещо.

Ланком маи наистина се позабравиха. На повечето неща цените им не отговарят на пазарните. Говоря за дилърските, защото само на такива съм пазарувал.

Лошото на Ланком е, че при тях получаваш дилърска цена и без значение на натрупаният оборот - цените не мърдат. Единствено, ако направиш по-голяма покупка трепкат леко с цените. Ама много леко, почти незабележимо.

Да не говорим, че като чуят отложено плащане - все едно са видяли дявола, без значение дали си им дългогодишен партньор и колко пъти вече си доказал, че си плащаш задълженията без проблеми.

Иначе за сервиза им бих казал, че е добър. Винаги са били коректни, колкото пъти съм го ползвал гаранционно.

За Релоуд съм останал с впечатлението че там цените също не подлежат на коментар, без значение от сумите които плащаш. Също така имам странното усещане, че има връзка между Видеомакс и Релоуд. И в темата за Релоуд ще вмъкна и изкупуването на Рокетите и Аиргридовете от Ланком - има нещо ясно или неясно тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.