Jump to content

представител на lancom


Recommended Posts

здравейте на всички, имали представители на ланком в форума, ако има такъв тук ще му бъда безкрайно благодарен да ме осведоми каква е цената на Ubiquiti Nano bridge M5 -NBM5 22дб-то

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо на сайта им няма цени , и като се обадя да питам все едно им вземам по 5 лева .Просто отвратително отношение към питащите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се обадих да питам за цена и евентуално да поръчам ама уви  така ме отрязаха че почва да ми намирисва за черният списак

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип те търгуват само на едро.Плитиката им е да защитават свойте клиенти на едро.Ако изкате да купувате от тях трябва да им се обадите, да обясните с какво се занимавате и ще получите диларски ценови листи. С крайни клиенти те не работят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип те търгуват само на едро.Плитиката им е да защитават свойте клиенти на едро.Ако изкате да купувате от тях трябва да им се обадите, да обясните с какво се занимавате и ще получите диларски ценови листи. С крайни клиенти те не работят.

Съвсем културно им обясних с какво се занимавам име на фирма и т.н.  ама ме отрязаха здраве да е

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

danielski ако има възможност да си дам поръчката на теб да ме уредиш :)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да точно тази цена ме интересува  :)  :)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дадох  си поръчката на danielskiii  :)    благодаря на всички който се включиха

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам случая да кажа, че от reloadbg съм много доволен няма телефони, ама дилъри, ама попитай всичко пише поръчваш - пристига . Браво само така :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвам случая да кажа, че от reloadbg съм много доволен няма телефони, ама дилъри, ама попитай всичко пише поръчваш - пристига . Браво само така :) .

И аз съм доволен ама цената е малко по височка иначе и тои прави отстъпки  :) а нали знаеш ,че всеки гледа по тънко да мине :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.