Jump to content

Рутер 10 Mbps


vladote

Recommended Posts

  • Администратор

Но не стана, то и лан картата на компютъра е на автоматично и трябва и там да тръгне но без да му задам 10 не става

Но не стана, то и лан картата на компютъра е на автоматично и трябва и там да тръгне но без да му задам 10 не става

Пробваите с друг суич от вашата страна,прозвънете/прещракайте  от двата края и кабела и чак тогава мисли за друго.

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробваите с друг суич от вашата страна,прозвънете/прещракайте  от двата края и кабела и чак тогава мисли за друго.

Колега това отдавна е направено, кабела е 12 жилен и не е усукан, както казах преди просто е единствения кабел оставен да влезе в къщата и собственика не иска да се пробива за нов, пробвахме всичко за което се сетим, прозвънени са жилата и интернет има, но само при 10 Mbps, затова и пуснах темата така зададена, благодаря на всички за помощта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Колега това отдавна е направено, кабела е 12 жилен и не е усукан, както казах преди просто е единствения кабел оставен да влезе в къщата и собственика не иска да се пробива за нов, пробвахме всичко за което се сетим, прозвънени са жилата и интернет има, но само при 10 Mbps, затова и пуснах темата така зададена, благодаря на всички за помощта

Ми нищо няма да ви коства да го прещракате наново,възможно е и да сте го кроснали щом пали само на 10.

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

собственика да си инвестира в едно naй нормално комплектче за лан през ел. мрежата

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следва продължението

Сега имам wr740n с dd-wrt, но не знам къде да задам на wan-а да е на 10 mbps, моля за помощ(на картинката е показано, но аз нямам такова меню, т.е. менюто с vlan-ите ми е по различно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.