Jump to content

Рутер 10 Mbps


vladote

Recommended Posts

Трябва ми рутер, на който да мога да задам на wan порта да е на 10 Mbps механично, но имам само repotec 1440A наличен а с него не става. Кажете какво да взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж механично няма как да стане но пък софтуерно е възможно  :) , http://unexbg.com/index.php/komponenti/tp-link-tl-wr740n-wireless-lite-n-2-4ghz-802-11n-802-11g.html този е подходящ но само след като го префлашнеш с дд-врт и си готов че и още бол екстри

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо трябва да е този рутер първо е G второ мисля че няма 350мх атерос отвътре и трето струва нереално много пари  :) ,според мен това са си доста големи доводи в полза на тп-линка, аслед префлаш на тп-линка менюто е същото даже има и опция за супер канал но иска парички за да се активира тази опция в момента не съм си удома но като се прибера ще постна една снимчица за доказателство

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заща трябва да е този рутер първо е G второ мисля че няма 350мх атерос отвътре и трето струва нереално много пари  :) ,според мен това са си доста големи доводи в полза на тп-линка

То като е 10 mbps wan-а няма значение дали е g или N и все пак по-добре е с тп-линка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека пита за рутер .Гледай квот имаш от тея модели с флаш с ДД-ВРТ става но аз казвам че давам гаранция за линксис-а

Сега като каза се сетих че в офиса ми е такъв - не се бях сетил, но ми е доста скъп за да го дам на клиент. Беше от технополис с надписи на t-mobile и ги даваха по 49 лв. Купих няколко но ги раздадох преди да се усетя че има много възможности

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утер ще ти потрябва 30 мегабита,  като гледам как се рзавиват скоростите след година линксиса няма да ти върши работа  и така линксиса ще го погребеш в някоя маза и ще си дал 80-100лв за да стои в мазата и ще идеш да си вземеш друг но вече N поправиме ако греша ,но ти си знаеш искаш съвет давам ти, вземи си N рутер с повечко процесор за да работи нормално шеипара  които можеш да му сложиш алтернативен фримоер защото стандартните фримоери са доста постни,това е от мен

Той ще е при клиент. Има само кабел прокаран до него който не поддържа 100 Mbps, а само на 10 работи, няма как да взема утре 30 Mbps, просто няма от къде да дойдат. Къщата е направена и не може по друг начин да се прокара кабел, може евентуално наностейшън зад прозореца да сложа, но засега ги устройва 10 да има - с тп-линка ще е- Само трябва да прочета как се качва dd-wrt

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам ако сложиш от към теб монтански суич със зададен порт на 10Мbps, какво ще стане, би трябвало отсреща устроиството да го разпознае и само да "превключи" на по ниска предавка  :)

няма нищо по хубаво от лошото време

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Не знам ако сложиш от към теб монтански суич със зададен порт на 10Мbps, какво ще стане, би трябвало отсреща устроиството да го разпознае и само да "превключи" на по ниска предавка  :)

ако няма пико ип модул да го настрои пак ще му излезне скъпо

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Hint  "  Има само кабел прокаран до него който не поддържа 100 Mbps, а само на 10 работи" .

Според моя скромен опит е нужно само да се вкара кабела във вана на устроиството при клиента  :)

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Hint  "  Има само кабел прокаран до него който не поддържа 100 Mbps, а само на 10 работи" .

Според моя скромен опит е нужно само да се вкара кабела във вана на устроиството при клиента  :)

Но не стана, то и лан картата на компютъра е на автоматично и трябва и там да тръгне но без да му задам 10 не става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.