Jump to content

Въпрос за OFFSet Dish


Recommended Posts

И пак няма да е доволен щото повече от 65-70Мбпс няма да изкара с тия бордове.

p.s и за какво трябва да слага х86 МТ като има работещ х86 WRT на Аликс ?

В чист бридж с RB411 без нат и тракинг, с N карти предполагам, че ще изкара колкото му може LAN-а (90-95Mbps half) през него.

Не съм тествал ALIX с WRT и не знам как ще работи на N към MTik.

С инсталиран MTik v5.x, с N карта ALIX2D2 изкарва около 190Mbps half (TCP), 90% CPU - това е в реални условия като му се ползват и двата LAN-а и понеже те са 100Mbps не може да изкара повече от 94-96Mbps на LAN. Предполагам, че версията с 3 LAN-а ще успее да прекара малко над 210Mbps.

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

От РТС ми казаха, че тези 30-40 Мб/с са много добре на тези 11 км , но когато ги копувах ми казаха че 120 Мб/с в посока ще са годни да направят с 60см антени и облъчвателите който взех от също от тях.

ами метнали са те ... 120мбит реален трафик няма как да стане с това оборудване.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами метнали са те ... 120мбит реален трафик няма как да стане с това оборудване.

Аз и 90Мб/с да изкарам съм щастливец, не мисля че са искали да ме метнат съзнателно, защото първоначално мислех с 433АН да го правя с R52Hn, което си е към 500-600 лв в повече от това което ми предложиха те. Ще сложа х86 машина с МТ с нат и ще провера пак.

Едит: Сложих само Nstream и сега си прави 52-53Мб/с но гледайки 411-ката е на 97% ще се маха нат-а и ще кажа какво се получи.

Редактирано от stefanchuchkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

драма.. да беше взел рокети или дори нанобриджове

ако не ти изнася техния софт openwrt работи без грешка. Дори сравнително прилично се справя с нат-а на 100mbps трафик.

пп Па и кви колеги сме?

Редактирано от Mile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.