Jump to content

За и против да се пускат клиенти на цени под 25 лева!


fiiokey

Recommended Posts

Много съм ядосан на някой хора ,който не си ценят труда и пускат клиенти на некви смешни цени и само лигавят пазара.Колеги съвземете се ние роби ли сме или хора със знания !Пишете какво мислите по въпроса и наи накрая да се вземем в ръце иначе ще си караме строшените коли и само ще си ревем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • danielskiii

    9

  • fiiokey

    5

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    4

  • PcTuninG™

    3

За 15 лева ,колега мога да му пусна 1 мегабит не повече.Съгласни ли сте колеги?

Еми добре ама конкуренцията като пуска за 12 лв 3 мегабита какво правим искаш не искаш намаляш  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама кажете кои пуска по 12 лева бе нека да  пише тука да видим защо прай така тоя човек!Извън земен ли е къв му е случая ,ква е тая канкуренция?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми човека си пуснал адсл и що да не пуска нетец да не говорим че на едно село от 30 абоната целия нет беше от 3 адсл-а цената 15лв 4мбит-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те половината доставчици тука из района са така взимат си ацц за 50 лева и думкат абонати . Пък и за село 25 лв такса е добре но във града няма шанс  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особено като в града големия има няколко големи доставчика с извънземни тарифи

http://www.varnalan.net/index.php/home-users/internet/mega-home за 21 лв 70мбит-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

особено като в града големия има няколко големи доставчика с извънземни тарифи

http://www.varnalan.net/index.php/home-users/internet/mega-home за 21 лв 70мбит-а

Ми ето ти  типичен пример . Взимам си ацц за 21 лв правя си линк тука в форума пише как какво и ето готов доставчик съм имам 70 мб мога да пуска 50 човека по 10 лева и съм 6 точки  ;D

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм но точно на места конкуренцията ми пуска за 5-10лв понякога и 20 30 мегабита колко реални колко не няма да коментирам ама хората се лъжат! А за тая оферта на варналан който разбира не се спира там тоя път.. За WIFI достъпа няма нищо общо цената спрямо лана там е друга бира.  За Ново.бг не знам от къде ти е информацията, че са фалирали ама истината е различна  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами доом-дето продаваха ваучерите викат те фалираха свалиха обурудването никъде ги няма като мрежа на 2 места само ги засичам като мрежа ама ни ип-си зима ни нищо.

dj69 Пиши на скайпа ако можеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля да пусна на 2.90 по 50 мегабита... Стига ревали що половината първо подбивате цената после ревете ^^

Filio сигурно събора пари за Своге да окабелява и нещо се е нервирал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.