Jump to content
  • 0

200 Mbps Wireless Data Transfer


Тодор Лазаров

Въпрос

Нека малко дискотираме този артикул:

http://www.vesuviustreamline.com/product/vesuvius-streamline-rbi-1956n.html

Предимства:

1. Първо което се забелязва че е направен не върху двуполярен облъчвател а двуплолязиразионна панелна антена /може би по-добрия вариант/

Недостатъци:

1. Пак тясното место остава eth-era. /Тука е въпроса защо не е сложено RB433AH, той поне има 3x100Lan/

2. Антената би позволила линкове до 10км.

това забелязвам от пръв поглед ....

добре е също производителите да кажат тестовете на какво растояние са направени, имали реални тестове, какви са другите предимства и недотатъци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 отговори на този въпрос

Recommended Posts

  • 0
  • Администратор

накрая на пдф-а има скрийншот за който пише, че е на 2,5км , теста е по УДП в една посока :) с тоя рутерборд не знам дали въобще етера ще напълни :) много ми е интересно колко пакета в секунда прекарват платките на н-стандарт.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0
  • Администратор

може да се активира опцията за обединяване на пакети ;)

стига от двете страни да е микротик платформа

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Един градски ISP ползва такива за крайни точки, а от предната страна са 2 антени 60см незнам с какви карти и т.н. но трансферите доколкото разбрах са доста впечетляващи..

п.п. тя 10км позволява... но едва ли ще разпъне тия скорости особено в зашумен ефир..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Оптимизма е завладяващ понякога. Имам 2 карти N, но досега все не ми достига желание да видя що за торище са. На всичко отгоре са и с MT знак отгоре, което ме обезсърчава още повече. Въобще не мога да разбера ако някой има нужда от 200-300mbps защо гледа подобни решения? На какъв ъптиме се разчита? Съпорта Ще Ли влиза в ролята на стадо павиани скачащи по кулите лятото в +40 и зимата при -20... За 200-300 ако са нужни значи има достатъчно оборот да се копае, да се вземе нормална техника, да се дублират даже 2-те читави технологии и прочие. Признавам си обаче, че ще тествам и аз леко надъхан от постовете ви, но не с практическа насоченост, а просто за "панаир на душата".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Общо взето май е така.

Ще се купува трафик за 2000-3000 лв и ще се разчита на карти по 50-60 лв.

Ох българска му работа.

Иначе ходенето е здраве ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 0

Mile прав си но има места където неможе да се копае примерно..И без радио просто няма как :( Колкото и да не е надежно радиото и да е бавно без него неможе нито един доставчик...Аз лично имам мн радиа и сега малко по малко гледам да ги заместя с кабел но не на всякъде може или е рентабилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.