Jump to content

Мрежово оборудване от Евролан


Recommended Posts

  • Администратор

И аз така харесвам, ама ако ни чуе моя технически веднага ще идърдори: " ... ДАААА и като изгори захранване да сменям целия суич !!!"

На мен PoE ми е любимия стандарт , макар и малко да сме го обезобразили :)

еми прав си е човека :) хехе , ако пък захранването се дементира като на неомонтана от техните суичове ще е най - добре

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 108
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • eurolan

    40

  • Велин

    10

  • MiPSus

    8

  • NetworkPro

    7

Здравейте,

Най-добре би било да могат да се захранват от 5 до 150VDC/VAC, хем няма да могат да им обръщат поляритета, хем няма да могат да ги изгарят освен ако не ги включат в контакта.... Лошото е, че подобно нещо ще оскъпи нещата.

А ето и новото ни 100М менажируемо нещо. Има малки неща за доизкусуряване по софтуерната част . Мисля че до около 15тина дни ще бъде пуснато в серийно производство:

http://www.eurolan.net/bg/оптичен_суич_ES-0602-M.html

Поздрави!

www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,

Не разбрах горното защо е тук, но както и да е :blink:

Искам да ви кажа, че имаме някои нови неща, които можете да видите тук: http://www.eurolan.net/bg/pasivni_optichni_komponenti.html

Също така имаме нови адаптерчета, които са много добри.

Цени на всичките ни неща : http://www.eurolan.net/bg/prices.pdf

Поздрави!

www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някво демо на Менажируем оптичен суич ES-0602-M няма ли да покажете някъде? Това все пак е нов продукт , без аналог :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е без аналог, не сме открили топлата вода.:) Идеята е добра!

Поздрави!

www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Мда хубаво е да има повече демонстрации и за други продукти, няма да конкретизирам но разбрах за една фукция на ваш продукт едва след като го купих и дойде в ръцете ми :)

Иначе съм доволен!

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра колега и не знам на коя марка/модел е копие , пък и да ли съм го ползвал , че да знам как се държи.

Толкова ли е трудно да напишете малко подробности за чипсета, да посочите "маркови" суичове със същия, някоя и друга снимка на Web интерфейса и възможностите му подробно, една снимка отвътре също ще е интересна....

  • Харесай 1

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре те разбрах, колега! Просто трябва време - снощи в 23:00 нямаше как да стане.... От снимките не знам какво точно ще се види! Не е копие на нищо, наше си е!

Като отидете тук:

http://www.eurolan.n..._ES-0602-M.html

Най-отдолу има три линка, пише си кой за какво е.

Не знам колко ще държи на ръчкане, но тамън ще разберем! Някои функции са махнати нарочно, за да не може да се бъгне умишлено...

Поздрави!

Едит: admin/admin (забравих да спомена)

Редактирано от eurolan
www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чипът е IP178C, на IC+. С него е и ES-0800-M - осем медни порта. Вторият линк е неговия интерфейс.

Поздрави!

www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може. Подобни възможности ще имат устройствата от серията с два гигабитови порта и 8(24) 100 мегабитови. В момента ги разработваме, но засега няма нищо за показване освен няколко тестови платки...

Поздрави!

www.eurolan.net/ - оптични медия конвертори и оптични суичове произведени в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

http://www.eurolan.net/bg/%D0%BE%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B5%D0%BD_%D1%81%D1%83%D0%B8%D1%87_ES-0602-M.html

пише: Конектори: 6xSC порта и един RJ-45; ?? помислих си че сте объркали картинките, в ценовата листа пише друго и началната страница също , така и не разбрах каква е разликата когато няма М буквата

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-големия недостатък на този род чипсети е невъзможността да наблюдаваш/търсиш MAC таблицата.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.