Jump to content

Тестове на Bulet M5hp?


Велин

Recommended Posts

  • Администратор

Някой тествал ли е Булета колко прекарва в една посока?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 53
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • vladote

    11

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    10

  • MiPSus

    10

  • danielskiii

    7

да 80 мб  на 8 мс от торент 8 км с 120 и 90 ка или 40/40 с тест микротик на боот  :)имаме на 15 км маи кам 70 мб  с 90 ки  варшат работа за сега  ;D

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

на 34км :) колко ли ще са

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да 80 мб  на 8 мс от торент 8 км с 120 и 90 ка или 40/40 с тест микротик на боот  :)имаме на 15 км маи кам 70 мб  с 90 ки  варшат работа за сега  ;D

Стига, че уби микротик раздела и смисъла му  :)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остана да кажеш че си ги набучил и на пълна мощ 600mW

ТИ съмняваш ли се, сигурно може да вари яйца на фокуса  :);D:)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам както са си от производителя по дефолт  :) а да сподела моито мнение на М сериата на убнт праите настроиките на компилианс тест и малак банд и да не забравите да адвате чистотата в клиентското устроиство че се варзва много трудно  ;D иначе си карат трафик  няма бордове дерекно от лана на булета са клиентите 

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с колегата jack82 Докарахме 80мб в едната посока с Булети М-ки и антени 90-ки Ботеч на 11,4 км доволно за което много съм благодарен на колегата за оказаната помощ

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

ТИ съмняваш ли се, сигурно може да вари яйца на фокуса  :);D ;D

я кажи как става това че сами на 25 дбм това е до края 300мв

Неграмотен съм, не ми се смейте на правописа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес с колегата jack82 Докарахме 80мб в едната посока с Булети М-ки и антени 90-ки Ботеч на 11,4 км доволно за което много съм благодарен на колегата за оказаната помощ

Стига, че уби микротик раздела и смисъла му  ;D

Прощавайте колеги ако прозвучи малко грубичко, ама кой пусна след тези булети 70-80 клиента поне?

То и аз карам на 1км с 2бр. Nano M5 90mbits, обаче като оставиш 1 гладно село зад такъв линк и заявките го чупят тотално!

Иначе за няколко клиента са идеални, а само за един клиент няма никакво значение кой от продуктите ще си харесате :o всичките карат трафик по много и на майната си :o

И без пари да пуснем нета, пак ще питат за промоции и по-високи скорости!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз утре чакам да ми пристигне един такъв, че да направя п2п да ги видим... ама все си мисля че 711 ката ще е светлинни години напред :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прощавайте колеги ако прозвучи малко грубичко, ама кой пусна след тези булети 70-80 клиента поне?

То и аз карам на 1км с 2бр. Nano M5 90mbits, обаче като оставиш 1 гладно село зад такъв линк и заявките го чупят тотално!

Иначе за няколко клиента са идеални, а само за един клиент няма никакво значение кой от продуктите ще си харесате :o всичките карат трафик по много и на майната си :o

Аз и админа решихме проблема като сложихме pc да шейпва трафика на 60Mbps down и 10 Mbps up, но малко се обезмисля цялата процедура, защото pc-то заема много място(150 клиента държат иначе, но и с микротик ще е същото). Много са лесни за употреба - няма пигтейли, няма коаксиал, няма карти антена а и б, почти нищо не можеш да объркаш. Но за сериозен трафик и абонати на места без възможност за оптика микротика си е по-добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150 клиента зад булета!? Е те на колко мегабита са ? И има ли ограничения по конекции.. ? С реални или локални IP та? На мястото на пц то може и борд да се сложи.. :o А най-добре 2 пц та от 2 те страни с хубави карти и пей сърце.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.