Jump to content

покана за hd-torrents.org


ефект

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Здравейте!

Регистрирах се в този форум, защото търся покана за hd-torrents.org и видях че тук има добри хора, които откликват при нужда. Работата е там, че до вчера си бях пълноправен потребител на hd-torrents, който обаче не влизаше много често в сайта им. И тъй като именно вчера беше последния ден от четвъртината (quarter-a), трябваше да изтегля поне 15GB. Изтеглих, но един от торентите беше очевидно 50% free и явно не ми зачита половината свалено (въпреки че в правилата изрично е записано, че за quarter-правилото се зачита цялата свалена информация). Но защо ви занимавам с глупостите си, ами защото имах стабилен коефициент (малко над 3) и seed bonus точки за (мисля около) 7 покани и сега ме е яд за тях.

Моля някой да ми изпрати покана за hd-torrents.org. Ако успея да се върна там, на желаещите покани в тази тема, ще раздам поне 7 такива, колкото в момента си седят запорирани в акаунта ми.

E-mail адрес:

(вече не е необходим)

П.П. Уведомил съм админите на сайта за проблема си, ако си върна акаунта няма да ползвам покана, дори да ми е изпратена такава.

Редактирано от gzagorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Регистрирах се в този форум, защото търся покана за hd-torrents.org и видях че тук има добри хора, които откликват при нужда. Работата е там, че до вчера си бях пълноправен потребител на hd-torrents, който обаче не влизаше много често в сайта им. И тъй като именно вчера беше последния ден от четвъртината (quarter-a), трябваше да изтегля поне 15GB. Изтеглих, но един от торентите беше очевидно 50% free и явно не ми зачита половината свалено (въпреки че в правилата изрично е записано, че за quarter-правилото се зачита цялата свалена информация). Но защо ви занимавам с глупостите си, ами защото имах стабилен коефициент (малко над 3) и seed bonus точки за (мисля около) 7 покани и сега ме е яд за тях.

Моля някой да ми изпрати покана за hd-torrents.org. Ако успея да се върна там, на желаещите покани в тази тема, ще раздам поне 7 такива, колкото в момента си седят запорирани в акаунта ми.

E-mail адрес:

(вече не е необходим)

П.П. Уведомил съм админите на сайта за проблема си, ако си върна акаунта няма да ползвам покана, дори да ми е изпратена такава.

Congratulations! you have been Promoted to HDManiac by the System becuse your ratio is over 1.05 and uploaded more then 50GB. Thank you for helping the site! PLEASE DO NOT REPLY TO THIS PM, its auto generated by the system!

Осъзнали са, че е станала грешка. Като се има предвид, че коефициентът ми е 2,97 и съм качил 223,27 GB :)

Само че в първоначалното съобщение малко съм поизлъгал, за което се извинявам - точките ми стигат за 2 покани (объркал съм се с купуване на GB ъплоуд, вместо покани). Докато ми беше блокиран акаунта нямах достъп до страницата за размяна на seed bonus точките, както и да е...

Така или иначе имам две покани и най-логично ще е да ги дам на тези, които чакат най-отдавна - това доколкото виждам са потребителите iv4o444 и besny. Но тъй като не знам кой вече се е сдобил с такава и кой все още чака, ще пратя покана на първите двама, които ми пишат на лично съобщение или тук, като оставят e-maila си (NetworkPro, прати ми e-mail-а си).

Редактирано от gzagorov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм видял темата имам 1000 покани ако не и повече пишете ми на ЛС ако някой иска покана че не чета темата ::)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Не съм видял темата имам 1000 покани ако не и повече пишете ми на ЛС ако някой иска покана че не чета темата ::)

Приятел пусни ми една покана защото с тоя 3д телевизор не се издрържа с тъпи торенти като замунда.Майла ми е vuvi@mail.bg

Ще съм благодарен.

Редактирано от vuvi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готови сте O0 Но имаите впредвид , че един като се провини трият всички ацц-та който съм поканил дори и моя :blink: После пак на ново до като смъртта ни раздели ;D

Редактирано от PcTuninG™

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 weeks later...
Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.