Jump to content

Някой има ли отзиви за DI-08HP GREEN


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

То вече от "старите" енергопрахостващи май няма по пазара.

Работят си без проблеми според мен, колегите ги пробваха и във хладилник как работят.

Ще видим зимата на -20 как ще са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на колко метра сте ги пускали? И с какви кабели.. То въпроса ми е по-скоро как се държат по отношение на метрите кабел между тях..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускал съм ги на 108 м. работеха, но за по-сигурно не надхвърляй 90-100м. Иначе са стабилни - 3 месеца в село дето по 9-10 пъти на ден енергото ги "тества" и няма проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издевателстваме на 120-130м. S/FTP, няма проблеми на 1000мбит

:D  Браву ве мен !

" 8 портов комутатор DI-08HP GREEN

 

  • 8 порта 10/100Мb  
  • базиран на RTL8309G  
  • много ниска консумация  
  • ергономичен дизайн   "

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак стандарта 100м. е писан за утп кабел със сечение 0.2 mm2, а се работи вече със 0.4-0.5 сечение

По принцип съм пробвал на 160м. ( + два пач панела ), връзва се на 1000 .... развива без грижи 500мбит (компа не носеше повече)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата търси отзиви за суич а ти обясняваш как вдигаш едиколко си мегабита имайки предвид кабела който си ползвал, чудя се последно време някой чете ли въобще, кой какво пита в дадена тема или си пишем на общо основание за спорта  :D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи идеята е да се добие представа дали са по-добри или не от масовите на пазара който се ползват. То че чипа е един и същ на 99% от суичовете нищо не значи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак стандарта 100м. е писан за утп кабел със сечение 0.2 mm2, а се работи вече със 0.4-0.5 сечение

По принцип съм пробвал на 160м. ( + два пач панела ), връзва се на 1000 .... развива без грижи 500мбит (компа не носеше повече)

Аве мен на балъци ли ще ни правиш ,или чакаш благословии по роднинска връзка.Останалите ¤ DJ69 ¤ ,Jon_Smith не виждате ли ,че нещо човекот май не е уред .Определено простотията наделява във Форума Админа (админите) е хубаво да помислят по въпроса а и модераторите спят такива безмислени и постове като на 'а' директно del или преместване в тема за визши идиотщини и болни мозъци.

ПП: И аз като Mile спирам да пиша(и отговарям) във Форума , ако има тема по въпросите касаещи Форума ще дам обусновки .

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам поредния български форум.

Още с първия пост тук, отговарям на въпроса му, какти и втория ми. Признавам, че с третия вече се откланям.

А вие вместо да плюете (както си му е реда по български) вземете си напишете мнението по темата.

Пък администраторите като искат, направо и потребителя могат да ми забършат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.