Jump to content

Мтел събира ЕГН


MiPSus

Recommended Posts

Я каква обява видях :P

"Обява от МТел: Голям български мобилен оператор набира ГАДАТЕЛИ за изчисляване на фактурите за месец Септември. Опитът в кабеларки е предимство."  ;);D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    8

  • danielskiii

    5

  • SS7

    4

  • MiPSus

    3

  • Администратор

За кабеларки не знам ама ако са с опит от ЧЕЗ ги взимат от раз :P

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Почнаха с нова схема  :)  "Това е смс за милиони! Моля, сега изпратете Вашето ЕГН. То ни е необходимо единствено да проверим, дали сте над 18 години! Голф 6, 20000лв и джакпот чакат!"

ее то ако си под 18години можеш ли да имаш карта на сметка ? Поне преди не можеше..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Собственик

Хахаха ... жестоко ...

Не много вярно , ама ..... .

Ай да не пиша повече...... че  много хора ще изядят благословии. 

Аз пък чух за друга обява - "Продава се телеком с малък проблем" ;)

Я каква обява видях :o

"Обява от МТел: Голям български мобилен оператор набира ГАДАТЕЛИ за изчисляване на фактурите за месец Септември. Опитът в кабеларки е предимство."  :'( ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Ехее направо не е е за вярване... номер "9999" от играта на Мтел ми кликна  :)  То и аз им кликах по едно време ама сега направо ме оставиха замислен . .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее направо не е е за вярване... номер "9999" от играта на Мтел ми кликна  ;D  То и аз им кликах по едно време ама сега направо ме оставиха замислен . .

Подканват те да се обадиш и да си продиктуваш ЕГН-то, като гледам голяма част от спечелилите са пратили едва по 8-10 смс  ;D . Пък и една вечер по господарите ми се мерна че печелившите номера са като чели от някаква група 088 909 ...  :)

Разочарованието от лошото качество, остава дълго след удоволствието от ниската цена..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • Собственик

Вестникари да пишат глупости разбирам, ама ти да даваш линк към вестникарски простотии - не разбирам ;)

"Главния сървър" , Хах..... Проверка от гд боб , хахах..... кво ще проверяват, нали ще гледат кат телета в железница. То аз 2-3 месеца гледах така, па кво остава за мильовци...

Личните данни не са интересни, други данни са интересни и не случайно две правителства се опитваха да си осигурят директен и несанкциониран от никого  достъп до определени данни на операторите.  Требе да кажа, че ако някога си го издействат , ще ви знаят и майчиното мляко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля че някой ще им позволи за такъв достъп аз лично ще им тегля една майна и ще си продам бизнеса от колкото да им играя по свирката на тия. Освен това не знам дали е вярно или не ама факта, че оставиха толкова потребители в не видение и то без разумно обяснение не говори никак добре и никак не е коректно. Познавам доста собственици на големи фирми който просто мигрираха на друг оператор поради тези причини..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел вчера установява че има 288лв сметка на въпросния оператор като предни месеци не е минавал 30-50лв. Обажда им се и те " а ама ние не сме ви спряли телефона..." той моля? Ами имате 200лв лимит и го спрели. Да но от вчера до днес сметката нарасна на 390лв !? :) при положение, че е спрян телефона  :)

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.