Jump to content

Изграждане на Wirеless трасе със ветрогенератор и фотоволтайчен панел!


Recommended Posts

Хаха евала ;)

Все пак ме уведоми пича на лично, че започват и направо става огин положението ^^

Отностно  "кенефите" Брато "Миле" Гледай си твоя ,както се изрази  колегата  понеже брат мисля с тоя кенеф да усерем едно твое село доста  големичко  .После ще видим чий кенеф е добър и каде има повече ла...-а!

Отностно  "кенефите" Брато "Миле" Гледай си твоя ,както се изрази  колегата  понеже брат мисля с тоя кенеф да усерем едно твое село доста  големичко  .После ще видим чий кенеф е добър и каде има повече ла...-а!

Послепис: хаха

Ако    още зимаш нет от МС-21 земи смени рейса пич щото ще земеш да останеш  на  последната спирка!А току виж съме земали да се появиме и у Своге  тогава  ыЧе береш грозде от липата !

едит: Що ще го усирате ве... Да ви продам направо 6-7 села клиентите да си ги трошите от главите, като сте мераклии. И нет ще ви продам после за тях ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • mrhardware

    16

  • MiPSus

    14

  • Mile

    8

  • Filiokey

    8

Хаха евала ;)

... Да ви продам направо 6-7 села клиентите да си ги трошите от главите, като сте мераклии. И нет ще ви продам после за тях ^^

Ако фанат съвет от мене: Миле ако се цанат при тебе на работа като фирма за поддръжка на мрежата ти по селата - че са по на далавера и от тебе ... ама не Бизнес

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой е споменавал даже, че има далавера от селата? Ни за съпорт, ни за нищо не става там ма айде каде са 3 доставчика в село там са и 4 ^^

В Своге ще са 6-тия ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей не го дразнете , че оняден върза абонат преди мене , от "ветрената" кула!

Да ти е честито колега  ;)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брат не един двама са!Само не се дразни когато си пиеш кафето и се налага да браузваш с нашият нет ;) !

Ще ти е кофти но кои превари тои завари а и аз отдавна им бех обещал за интернет особенно на тези 2-та

А и междо другото мани не се излагай и не даваи нета за 15 лева ако е верно това напрао ЧЕ паднем от СТОЛО!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Filiokey и MiPSus я кажете за кой район става въпрос,че от дискусията подозирам,че става въпроса за места,където и нашите търговци са се насочили.

Признавайте,че не ми иска и мен да почнете да псувате из форума  ;) ,а да отказвам докато е време.

Radio Transmision Systems

www.rts-bg.com / ispot.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...я кажете за кой район става въпрос,че от дискусията подозирам,че става въпроса за места,където и нашите търговци са се насочили.

Колега в "раиона" ( бая квадратни километра) има сичко на сичко двама "корпоративни" които вече Фильо върза и има 5-6 домашни в селцето които аз и глобул сме "хванали" (както и господ за топките)

Нема никой търговец да дойде - и ние сме погрешка там (поне аз)

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така си и мислех  ;)

Вчера се загледах в Шума и видях наното на стълба.

Само остава да разбера кой аджеба е Filiokey , че се обърквам ( ама на лични).

За MiPSus се сетих.

Radio Transmision Systems

www.rts-bg.com / ispot.bg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда след последните бири с теб се оглеждам на онзи мост по 10 минути преди да мина ;)

Някоя неделя може да го направим. Ще поканим и Мипс и Филиокей ако им се пие жива биричка със сушеница ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.