Jump to content

Проблем след проблем


Recommended Posts

здрасти на всички пиша тук защото не намерих достатъчно  инфо за моя проблем.Проблема е следния направих един линк наскоро с две ап-та сигналите ми са -68 сигнал  -96 шум но се канектва на 1мбит защо става така ?Можели това да се дължи на лоша фреснел зона ?Антената ми нее е много добре наместена понеже нямах време да се занимавам повече предполагам че още някои друг децибел ще искарам от нея но при този сигнал не трябва ли да се канектне на поне 24мбита  

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

може да се дължи на много неща като за начало смени канала

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвах с няколко канал проблема си остана

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвах с няколко канал проблема си остана

Имах подобен проблем и се оказа че си е само канал - я колега, я GSM оператор за това пробваш всички канали един по един и ще излезе. При мене се оказа че на 5Гх мога да ползвам само 2-3. При другите канали не ставаше добра връзка, нищо че сигнала си беше хубав. Оказа се че при Булет-ите има допълнителни канали (общо около 120) и там няма никакъв проблем. Но дори и там се оказа, че на 5 гх примерно на 2 канал работи, а на 3 не иска. Така, че сменяй каналите и ще се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах подобен проблем и се оказа че си е само канал - я колега, я GSM оператор за това пробваш всички канали един по един и ще излезе. При мене се оказа че на 5Гх мога да ползвам само 2-3. При другите канали не ставаше добра връзка, нищо че сигнала си беше хубав. Оказа се че при Булет-ите има допълнителни канали (общо около 120) и там няма никакъв проблем. Но дори и там се оказа, че на 5 гх примерно на 2 канал работи, а на 3 не иска. Така, че сменяй каналите и ще се получи.

Следващия път като се прибера ще пробвам всички канали мерси за отговора  ,само да попитам какви са симптомите при лоша фреснел зона например лош сигнал или много шум или слаба канекция при добър сигнал и т.н според гугал еарт има една сграда покраи която ми минава лъча но лачъ ми се пада на окло 3-4м над сградата може ли да ми създаде някакви проблеми според вас?

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Следващия път като се прибера ще пробвам всички канали мерси за отговора  ,само да попитам какви са симптомите при лоша фреснел зона например лош сигнал или много шум или слаба канекция при добър сигнал и т.н според гугал еарт има една сграда покраи която ми минава лъча но лачъ ми се пада на окло 3-4м над сградата може ли да ми създаде някакви проблеми според вас?

Според мен проблема ти не е в никаква зона, ами сменяй каналите и ще се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля. А сега погледнах на Булет-а каналите са 200. Само да ти се играе да търсиш хубав канал

аз не съм с булет а с едни bufalo hp-g54 , е това ме успокои защото четах за едни 5м над лъча и едни 5м под лъча това е на 10км фреснел зоната но предполагам че вие сте се занимавали повече от мен и ви е по на ясно за какво става въпрос (не питай старило питай патило)

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не съм с булет а с едни bufalo hp-g54 , е това ме успокои защото четах за едни 5м над лъча и едни 5м под лъча това е на 10км фреснел зоната но предполагам че вие сте се занимавали повече от мен и ви е по на ясно за какво става въпрос (не питай старило питай патило) 

С какви антени си ?

Еб.ш не еб.ш на .уя времето минава ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето с такива и от двете страни само че едната от другата страна е по плитка

post-547-130900727195_thumb.jpg

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че просто това не са устройства предвидени за далечни разстояния и от там е целия проблем. По пронцип са предвидени за сравнително малки дистанции и каквото и да прасвиш няма да постигнеш кой знае колко по-добри резултати. Ако искаш просто им сложи по един Булет2 или булет5 като сравнително евтини устройства и си реши на първо време проблема. За булетите го казвам просто като пример.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че просто това не са устройства предвидени за далечни разстояния и от там е целия проблем. По пронцип са предвидени за сравнително малки дистанции и каквото и да прасвиш няма да постигнеш кой знае колко по-добри резултати. Ако искаш просто им сложи по един Булет2 или булет5 като сравнително евтини устройства и си реши на първо време проблема. За булетите го казвам просто като пример.

със фримоера на  dd-wrt има много опции вклучително АЦК таиминг 250мв защо да не става за далечни растояния и е с големи антени не виждам защо да не става за големи растояния обясними ?

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със фримоера на  dd-wrt има много опции вклучително АЦК таиминг 250мв защо да не става за далечни растояния и е с големи антени не виждам защо да не става за големи растояния обясними ?

Ами просто налучквам, защото от поста ти няма кай знае колко инфо. За това - ако е така, значи остават само каналите да се сменят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ами просто налучквам, защото от поста ти няма кай знае колко инфо. ......

8) Отдавна се отказах да отговарям на такива неясни постове , толкова много е писано тук по въпроса ама никой не чете.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна се отказах да отговарям на такива неясни постове , толкова много е писано тук по въпроса ама никой не чете.

Покажи ми къде щтото никаде не намерих подобен и аз не обичам да отговарям на теми които са опсъждани N-пъти 8) и на мен ми е по лесно само да чета?

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.