Jump to content

Nortel 2220 - Някой да се е ровичкал с такива сапунерки ?


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Пробвах с другите фирмуери който на пръв поглед са еднакви .. с 1 вия пак така. С 2 рия тръгна.. но като смених името на wifi мрежата пак почна старата песен на нов глас! :) След което какво то и да го правя.. не пуска никой през wifi то. Някой има  ли идея за друг софтуер.. DDwrt, Tomato и т.н. ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май го закърпих... незнам къде е логиката но сега като сетнах на друг регион и си работи! Е верно скоростите са доста зле.. 300-450К но поне работи :) . Остана все пак да се измисли друг софт който да съпортва Ateros карти.. Да я махна тая оригиналната, че е много измислена... WA6101-26B 11b която до колкото разбирам е на Texas Instrument. В един форум намерих тема дали това подържа MT  :o - естествено отговора беше не :)

p.s. Вече 6 ти час работи в p2mp режим с 3 ма клиенти който теглят по 10 тина торента.... На моменти се забелязва доста сериозно лагване на страниците.. но поне не е забило още :) . Незнам защо но забелязвам, че носи повече трафик на Up от колкото на Dw..

p.s.2.. Като ги дисконектнах после нейскат да се вържат пак... Мале побелях с тия  ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата zwicky незнам как ги е ползвал без проблеми ама днеска и 4 те ги мъчихме. Накрая се обадих на колеги от други фирми да ги пробват - може  и аз да греша...  Е да ама ми казаха и те хвърляй ги! Както и още 3-4 ма преди тях ама аз иначе много надежда имах в тия моторолските проФесори.. То е ясно, че пия една студена вода ама поне ще пробвам да им изкарам работещ модула за POE то.. че е на отделна платка и е галванично разделен 5V 3A ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

на дали да няма алтернативен софт за тая платформа 

все пак доста бачкат с нея

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питах доста хора и на всички е с този който е при мен... Мярнах едно SMC което на пръв поглед супер много приличаше на това.. но с неговия софт нейска да се ъпдейтне... И вече поне 10 тина човека ме посъветваха да не си тровя нервите - нямало смисъл от тия .... а гледам има Cisco та с тези процесори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.