Jump to content

Nortel 2220 - Някой да се е ровичкал с такива сапунерки ?


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

В момента са по една карта иначе подържат 2. Една за B(G) и друга за А. Сигорен съм, че работят тъй като при запускането си изкараха старото SSID в ефира. Но ги ресетнах на Default тъй като незнаех новата им парола пък и ми е като навик... В момента за дам enable на WIFI интерфейса ми пише следното : "Before enabling this radio you must set the country code via CLI first." - То добре но в менюто не намирам подобно нещо. В момента и нямам комп с COM за да ги пусна през конзола. Като се рових намерих, че някой са казали да се влезе през web но с порт "2220" Е да ама не ме пуска и от там ;) . Някой ако се е ровичкал моля да сподели :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оправих го. Просто трябвало да се сетне през телнет "country us" примерно. После като се сложи отметката през web да се вдигне интерфейса и си работи. ;)  И все пак ако някой е ползвал нека да сподели :) .  . . .

п.п. сетнато CN дава до 13 ти канал без да вади съобщение че не се подържа при turbo mode.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко ги почнах и малко ги псувах ;) Ама сега уж работят но GSM ма ми незнайно защо нейска да се закачи към тях. Мисля да пробвам с други карти и т.н.

п.п.  и към лаптопа нейска :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пробвах с едни изпържени и само някои ги познаваше но не можах да ги накрам да работят. Сигурно има начин но нямах свободно време да ги разцъкам. Като слагаш другите карти гледай през телнета какво става там си пише всичко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ресетнах го по default

2.влязох през телнет да сетна страната

3.вдигнах wifi to.

Вижда се но не се закача ;)

p.s. Пробвах и с друго АП по същия начин и пак така.. Все едно, че по мак е ограничено... поне същите приЗраци дава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих една карта на Texas Instrument... и незахапа с нея. После сложих една CM9 ка GP. На борда диода за 802.11А светна! Но е софтуера изчезна менюто за настройка на радиото  :) . Може и да има потенцял тая барака ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

най вероятно е на бсд принцип

всичко е блокнато по подразбиране

ако искаш нещо пусни си го

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми за другите карти .. ясно там няма да тръгне ей така. Ама с оригиналните какво се дъни още не ми става ясно. И мисля да го оставя да си почине  :) Пък и аз де ;) И тия дни може пак да го мъча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без да правя реклама но може би говориш за това Нещо

Имам такова в склада и не съм се занимавал с него от повече от година. Някъде имах PDF, firmware и др. неща за него. Ако е това пиши на ЛС да ти ги пратя на е-маил, за да ги видиш дали ще ти свършат работа. Ако е това XPC то работи само с конкретни карти.

Skype: Intel98

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай да се закачиш с друго ап към нортел-а като условието е двата да са с еднакво име на мрежата ;)

иначе работят доста стабилно успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имат само АП режим... Някъде четох, че някой успял в клиент да ги подкара но така и не стана ясно как.. Най вероятно с друг софт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.