Jump to content

Нелоялна конкуренция !


Guest martidim

Recommended Posts

  • Администратор

ма вие май не возите "колегите" в багажника на екскурзия в гората

после ви е едно спокойно след като ги оставите да се приберат пеш

по гащи

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 41
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • ¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

    12

  • he3

    5

  • NetworkPro

    4

  • Велин

    3

  • Администратор

Стигне ли се до такава конкуренция :) става мазало..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко е, че рядко се засичам с тия "колеги" иначе няма да им правя услугата да са в багажника ами да бягат вързани след него. По отношение на кутиите на сп нет. В момента дори немога да се сетя какви ползват те?! Просто не съм се интересувал особено. Утре ще направя снимки на наще и ще пусна :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас е мир и любов...  Варианта аз давам без пари ама оня ми прави дъмпинг :)

Тоест това не е бизнес. Прехранваме се засега по време на обучението и трупаме експириънс.

В коя друга работа ще имам щастието да псувам в сняг до кръста некакъв безименен юзер? Или да влача акумулатори на върхове... Понякога за разнообразие и електрожени, каски, въжета и т.н. Рейки, стойки, макари... За некви 70-80ст дневно да слугувам на пешкири дето не могат да се ориентират в "компютърчетата има ли ги?"

В тел указателя да имаш повече юзери отколкото познати (главно с цел да не се преебеш да вдигнеш). За чий ми е конкуренция, като юзерите са истинския враг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пресен пример от преди 15мин! 4 антени на 2,4GHz и  2 на 5GHz изведнъж изчезнаха от стойките си. Ако някой му предлагат евтино панелки като на антени.нет 2415 и гридове "5Ghz Grid Dish Antenna 24dBi" нека да пусне едно ЛС ще му ги оставя и ще му доплатя ...Имат "набити" символи "NSE" на металните части който се виждат много ясно :) . Както каза един колега решат ли ....  :) Много ме е яд, че не съм там на въпросното място и по същото време..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 мин два гигабитови суича изчезнаха след малко ще отида да проверя какво е станало

edit.суичовете ги няма заедно с кутията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Пресен пример от преди 15мин! 4 антени на 2,4GHz и  2 на 5GHz изведнъж изчезнаха от стойките си. Ако някой му предлагат евтино панелки като на антени.нет 2415 и гридове "5Ghz Grid Dish Antenna 24dBi" нека да пусне едно ЛС ще му ги оставя и ще му доплатя ...Имат "набити" символи "NSE" на металните части който се виждат много ясно :) . Както каза един колега решат ли ....  :'( Много ме е яд, че не съм там на въпросното място и по същото време..

Е къде са били закачени тез антени и как са стигнали до тях ? Не са ли на високо?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е много трудно да се прави интернет-бизнес в България.Ако въобще може да се нарече бизнес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То аз май заедно с конкуренцията работя :'( Това е защото не ми пука :) В малко населено място добрите конктакти са по-ценни от парите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това няма нищо общо. Аз подържам с много фирми контакти но те не са 2-3 тук. Освен това не е знае дали са от лицензирани ISP та или от някой други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Антените са на стойки на капандурите на блока. 

катинари и сигнализация, нещо от сорта за събуждане на блока даже и прожектори да се пускат.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.