Jump to content

Оти не пускаме ADSL, VDSL и Eth extender-и по телефонните кабели на БТК?


Recommended Posts

Те хората като чуят БТК почват да ги псуват, тука тия едни особено за 1 ден 4 различни човека чух да се оплакват много яко как от 2-3месеца нямат нет или ако имат е по 1-2 часа на ден и 4-5 пъти ходили техници и пак така. И малко е кофти да почне друг да пуска ADSL просто започна много кофти слава да му се носи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те хората като чуят БТК почват да ги псуват, тука тия едни особено за 1 ден 4 различни човека чух да се оплакват много яко как от 2-3месеца нямат нет или ако имат е по 1-2 часа на ден и 4-5 пъти ходили техници и пак така. И малко е кофти да почне друг да пуска ADSL просто започна много кофти слава да му се носи...

Не бъркай протокола ADSL с услугата на БТК (Виваком) , с тези кабели от преди 'христа' и мъкнат 6-9Mbps е цяло чудо.

http://85.217.162.250:8066/btk.avi

user : adsl  passw: adsl

"Само две неща са безкрайни - вселената и човешката глупост, като за първото не съм сигурен." Алберт Айнщайн

"...една мрежа е толкова добра колкото нейните създатели..." безспорен факт !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Защо почти никой не предлага cDSL през бтк ли ?

Да - закона задължава БТК да осигурява достъп на други оператори, ама не казва за колко пари да става това.

И бтк осигурява - на цени , конкуриращи ползването на каналите им, та и по високи. Отделно за колокация и т.н.

Финансово самоубииство е някой да предлага адсл през кабелите на бтк. Орбител се пробваха и ...... нека skyfx каже докъде са я докарали.

А за бтк-айски ядсл - услугата не е лоша , но е доживотна. Няма отказване - на мен ми натресоха неустойка на отдавна изтекъл и никога неподновяван договор . Договора беше от съвсем старите заявки - в които нямаше хитринката за автоматично подновяване с 12/24 месеца. Но това не попречи на измамническата компания да ми тресне неустойка в последната фактура.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеца по-късно ...

http://us.zyxel.com/Products/details.aspx?PC1IndexFlag=20040812093058&CategoryGroupNo=1A6BF683-E69C-4126-BB46-D98DE03780DB

Ето го устройството дето подхожда на тази тема :)

от Ланком преп. енд юзър цена без ДДС 274 лв/бр

Аз предлагам някой да купи две, да ривърс-енджиниърне и да можем да хакваме разни ADSL модеми да работят point-to-point ;D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.