Jump to content

Цепач за оптика


Recommended Posts

Заварката е кръпка , няма как да ме убедиш че нещо което има кръпка си е нова дреха .Заварката знаи даунтайм име места където е недопустим . И Още едно нещо бъдете Сплайциори моля развйите се не бъдете заварчици . Да наблегна не е казано с обидно намерение . За всяка оптика си има технология и инструменти с които това става елементарно .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е драго да чета аналогии на оптични мрежи с шивашки изделия.Това кръпки , чорапи копчета и прочее кинкалерия.Оптичната заварка е важна част от технологията на оптичните комуникации и като такава на изпълнението и е отделено огромно внимание,Благодарение на това технологично е сведена до операция извършвана от сравнително грамотни хора в сравнително изпълними условия.Това обаче не дава право да бъде вулгаризирана дори и в нетолкова ангажиращ разговор като нашия.Искрено се забавлявам от опитите на хора като теб да изкажат мнение а във втория и третия пост почват да си противоречат.За да не съм голословен ще обясня:За всяка оптика си има технология и инструменти с които това става елементарно - край на цитата.Така е и по напред цитираш инструмент който е предназначен за надлъжно разцепване на външната PVC обвивка на кабела но не и на бронята под него.Това е причината въобще да се включа в разговор с теб.Предложих да не подвеждаш човека.Защото той пита за инстумент с който да цепи брониран кабел.Нали правим разлика в структурата на различните оптични кабели?Става със всякакъв инструмент, но си има специален за брониран кабел.Надявам се по този въпрос нямаме разногласия.Ако настояваш че можеш да разцепиш бронята с това нещо на Kabifix - съгласих се , но не е това инструмента в тон с това което цитирах от теб.

поздрави и с уважение.

  • Харесай 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.