Jump to content

Купувам Антени Нета 90 см


PcTuninG™

Recommended Posts

За нета незнам но ботека са боклучаци на окачване.

Миналата година при една буря се беше огънала по жарето!!

Пасатските са #1 от всички антени в БГ - дебела ламарина и супер окачване!

Ботека не раждясват, но съвета ми е който вземе ботек или да ги слага някъде ниско из града или да им смени окачването задължително !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз като гледам Нета и Ботек ... Ми бате те са 1 към 1. Само надписа е различен. Как едните ще се огъват, а другите не? 

Вече споменах защо препоръчвам тези антени, заради цената им - 30лв. на парче.

Пасатските антени - първо че 60см са 80-90лв. второ че са с по малко усилване. 

Относно вятъра - ние с PcTuninG слагаме антени на място където много рядко има много силен вятър - Стара Загора. ;D

Поздрави!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно вятъра - ние с PcTuninG слагаме антени на място където много рядко има много силен вятър - Стара Загора. [img alt=;D]http://mikrotik-bg.net/Smileys/classic/wink.gif

Прав е колегата 30 лева кой ти дава антена . Не стига , че евтина ми и кусури и намирате ??? Ни тука с колегата ги крием на сухо за това няма проблеми :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

уха и 30 лева няма аз имам 1 нета но броих за нея 120 лева сега мисля да зема около 5-6 броя

"Parabolichni satelitni anteni imame samo edin model i

te sa 90 cm.Cenata e 20 USD s DDS"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо лс сподели и с другите в форума

Фирмата е пловдивска ама вече не се занимават с внос на нета,просто са изчиствали стари количества.Така ми казаха и нямат повече!Мога да проверя точно как се казваше ако някои има интерес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Neta са безподобни боклуци. Ботеч нямам никаква представа. Хубави антени са на Елкостар вехтия модел, на Видеомакс панелките (не мислех че ще ги похваля някога, но е го на случи се), от релоуд,висп и етк 60-тиците са много здрави за закрепване и прилични за до 10-12км, стария дизайн на везувиуските рещетки (новите са... айде да не казвам), на Едеми също не са лоши, а за парите са направо супер (взех 2 броя по заявка с обяснение на линка и човека си свърши работата повече от добре). За чии уй ви е да зимате некви недоразумения противоречащи дори на елементарни правила за безопасност? Да литне от некой покрив това чудо на китайската инжинерна мисъл и да откъсне главата на некой бъдещ или настоящ клиент в буквалния смисъл на думата ли? Вие хора ако продавате хранителни стоки, а не интернет ще изтровите маса народ да спестите 3 лева деа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целта оправдава средствата не че ще резна главата на някои :д  наи много да удари някоя овца която пасе покраи кулата  ама ше я врътнем на  шиш а колкото какъв боклук е нетата хъммм не мисля линка ми е на 25 км е вярно към едната страна скороста е 18 X 2 но ако знаете какви кабели и облъчватели ползвам ужас

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безопасност - нека повече !!! Че иначе ще ви бие Бойко като дойде вашия ред, с някой закон и т.н. :)

Евтино - добре, но като спре - нека да има резервен маршрут за трафика. Че клиента ще ви бие :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези антени нямам опит конкретно. Но ако е за места където не духа и се налага да е "low price" защо не? Обаче тук във Варна никога не бих сложил такова нещо ( като се замисля съм виждал на много места из града ) . Но аз лично не бих просто както каза Mile трябва да се гледа да не се направи беля с нечий живот!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.