Jump to content

USB Edimax 7318UG - Спря :(


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

А и ако има да показва нивото на шума колко е (мойто дето почина показваше от софтуера) ? Или поне колко други ап та се моткат на около ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ще разпънеш човека на кръст ;)  струва 25 кинта тоя донгъл

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Доста време го ползвахме..Нямало е проблеми с него като цяло. Бях го дал на един приятел и каза, че както си е работило просто е спряло да вижда AP та. Пробхах го и на моя комп - същата работа...Иначе xp то го вижда като устройство. В момента на спирането не е работило с външна антена. Някакви идеи  ;)

Купих си такъв донгъл и съм краино разочарован на всичкото одгоре е с външна антена и чуствителноста му е одвратителна

ето в каква постановка твствам аз през една и две стени клик wi-fi.425927.16591219wi-fi.425927.16591219а от този донгъл клик кадето е със вградена антена и риалтек чипсет + това е и по евтин направо го задминава дори и без отражател 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така в крайна сметка колега какво препоръчваш да си вземем от следните модели който казахте  ;)

Или си купи EDIMAX тоест ТОВА или ТОВА EUSSO-то е по добро но това си е мое мнение но за сметка на това пък едимакса е по евтин но съвсем малко аз лично предпочитам втория донгъл тоест EUSSO-то 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз задавам въпроса какъв е чипсета 

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

чипа е RTL8187

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърдо предпочитам атерос като минимум.. Писна ми от магариите на другите...

Edimax- а, който си дал като вариант не е с атерос, а е с RTL.

И наче няма проблеми докато работи...... и не спре, а само как грее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едимакса от темата е с Ralink  т.е. беше вече е на части :) Да много грееше и затова му слагах охлаждане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Аз съм купил около 10-на броики и всички бяха с чипсет РАЛИНК понеже ползвам софта който е писан от производителя на чипсета той работи само с техните чипове софта който го дават едимакс

неме кефи

…Ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарни...те. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо… К. Иречек,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.