Jump to content

Договор с БТК


Mupo neTkoB

Recommended Posts

Ето тук http://www.joro711.com/?p=734 съм писал какво става,когато не си четете договорите.И да вмъкна една забележка към Iso.Значи договора се преподписва само за един месец,в случай,че не е отбелязано друго.Чети внимателно!

off/

Аз чета,а ти ?!

Вече договорите не се продължават за 1-а година................
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ква игра ми врътнаха тези от БТК, не истина.

Преди година и нещо нямах читав трафик и бях пуснал един адсл 12 мбит бизнес тарифа за 75лв. на месец. И от там си карах нета до село. Използвах го 4-5 месеца, и после си взех гарантиран канал, и вече нямах нужда от гореспоменатия АДСЛ, но все пак си го държах като бекъп. Не бях сигурен колко ще работи новата връзка. И след 1-2 месеца се оказа че вече изобщо нямам нужда от този адсл, щото той и за бекъп не ставаше, понеже пуснахме доста абоната. Той и не беше единствения имаше още 2 адсл на друго място, и още 2 връзки от локалните доставчици. Абе общо взето беше манджа с грозде. Като почнах да работя с гарантирания канал, нямах проблеми, и просто вече модемите не ставаха и за какъвто да е бекъп. То и не се налагаше. За 1 година вече имам доун 2 пъти. Единия път за 20 мин. втория беше за 7-8 часа. Но там вече нищо не помага, и 10 адсл да са.

Та изчаках аз този адсл да му свърши срока на договора (и това ми беше най-голямата грешка), и отидохме с човека на чието име се водеше услугата. Казваме им на хубавците, че искаме да си прекратим договора(посредата на май месец). Те гледат в системата и ми казват има 3 неплатени такси за март, април и май. Аз викам добре ще ги платя. Плащам ги, казват ми да върна модема, и догововра тогава ще се прекрати. На другия ден отивам свалям модема, давам го на приятела да им го върне. Но той май малко е закъснял връщането. То и не ми е това само дерт в главата и съм изключил за това. След няколко дена приятеля звъни и ми вика, че го е върнал и прекратил договора. И аз си викам всичко преключи за този модем. Остават още 2 да се прекратят та им чакам договорите. Минаха 4 месеца, и са звъняли на приятеля няква друга фирма, не БТК че дължи близо 800лв. за адсл услугата. И той опарен веднага ми звъни на мен кво става. И ми казва нали бяхме го спряли от къде сега това? Отиваме в центъра да питаме за кво иде реч. Хубавците и те не знаят. Ще разучим и ще ви се обадим. Чакаме никой не звъни, обаче другата фирма всяка сутрин звънят, че трябва да се плати сумата, иначе ще се даде на съдия изпълнител. Пак отиваме в центъра им, пак нищо. Чакали отговор. Другия ден отиваме, това момче което се занимаваше с нас бил в отпуск до понеделник. Отиваме понеделник, и той казва току що имам вече информация. Аз щях да ви звънна, и ние чакаме да видим кво ще излюпят. Аз учуден, си мисля от кво може да е. Оказа се че ние сме прекратили договора на 06.06.09, а той изтичал на 28.05.09, след автоматичното му подновяване. Сега им дължим 12 месеца неустойка, което е близо 800лв. Опитаха се от центъра да възтановят линията, и да си ползваме пак услуга обаче на 20лв. и това не помогна. Защото закрие ли се услугата можела само до 2 месеца да се пусне отново. Ние сме минали и този срок, понеже са минали повече от 4 месеца.

Викам му там на хубавеца, защо тогава не му казахте на този човек, че ако прекрати на тази дата ще има неустойка от едиколко си месеца. И онзи ме гледа виновно, и казва че и той не е знаел за това. Звъня и на 0800 и там разправят същата приказка, че парите трябва да се платят. Ако услугата беше на мое име, щях направо да ги съдя. Но понеже е на името приятеля, няма кво да го занимавам и човека с простотиите, и си ги платих.

Така че внимавайте много с БТК.

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е трябвало да им плащаш на тия...То нестига, че им е толкова мудна и тромава организацията ами и да ги храним...Ако не беше платил какво?! Щяха да те осъдят ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да :) съдия изпълнителя по закон парви " запор" на един-кво-си и от заплата ти взима и всичко. Определено netronix трябваше първата ти работа да е да си хванеш адвокат да ти спре договора! И после да ги осъди! Виж дали не е късно да ги осъдиш!

ВИВАКОМ - - КРАДЦИ ПОСРЕД БЯЛ ДЕН

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е трябвало да им плащаш на тия...То нестига, че им е толкова мудна и тромава организацията ами и да ги храним...Ако не беше платил какво?! Щяха да те осъдят ли ?

То добре да ги осъдя ама кофтито беше че нищо не се водеше на мое име, а на името на един приятел. Не искам да го занимавам и човека с глупостите, и накрая пак ще се скрият зад договора...

Wireless is more temperamental & variable than a woman’s mood! ;)
"no matter how hard you try, you just can NOT please everyone"

"където глупостта е образец-там разума е безумие.."Гьоте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той твоя човек ще се подпише на едно пълномощно за адвоката който ще се занимава и готово. (би трябвало, надявам се)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.