Jump to content

Новите продукти на UBIQUITI


ефект

Recommended Posts

ако имах бизнес интерес към еърмакс (аз все пак не съм професионалист в тази област - не си вадя парите от пренос на данни) до сега нямаше да чакам някой да ми го коментира тук или някъде другаде - а да съм го купил и пробвал :) за да поддържам темата и аз мога да попитам в духа на майсторите - Някой не ги ли е разцъквал тия сапунерки:)  :) и да се намажа на модератора - ееей прав си Велински :)

темата се раздува защото няма коментар от човек който е пробвал ... поне я раздвижихме малко :) аз се спирам до тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата ми каза че от днес има още нови продукти от серията М на адрес

http://reloadbg.com/shop/index.php?cPath=39&osCsid=0a5c96e413be8adb8b8b31d6f87ae48a

Мисля тази седмица да пробвам и да пиша какво е станало

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казваше в една реклама "Объркал си темата пич".Малко по-надолу в темите коментирахме точно тестове и впечатления за Airmax серията. Ако те вълнуват впечатленията на тези, които са ги тествали, може да  попрегледаш предишмите теми.

Колкото до думите ти, че ако имаше интерес вече да си си купил - идеята на този форум е и да не се налага всеки да открива топлата вода наново, а да почерпи от опита на тези които са минали вече по пътеката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както казах вече - спирам с коментарите - ПОСЛЕДНО: - бих искал да добавя че всеки си решава сам - прочетох разбира се впечетленията написани в другите теми - а относно топлата вода - ако ставаше така шофьорски книжки щяха да се издават по следния начин - прави се форум за шофьори - всеки пише и чете там и след 1 месец му издават книжка :) на база на прочетеното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...

Колеги гледам в сайта на производителя има нови модели  AirGrid M и NanoBridge M някой да е пробвал  :) има ли ги изобщо на пазара  :(

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги, и ще спират наностейшъна - затова още няма( и няма да има) Loco M - при 50-60 градуса пач антенка се получава голямо замърсяване на ефира при повече клиенти.

AirGrid M и NanoBridge M ще са новите клиентски устройства.

... и яз можем, и тате може, ма козата си сака пръч!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е добре 2 пъти по мощни ,но от страна на дизайна са малко по големи от събратята си но като гледам и цените от който започват няма да имат равни  :)

468x60_free.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И както каза колегата по-горе... още един + да намалеят малко замърсяването, че то и без това ефира е пълна скръб на места...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеца по-късно ...

http://www.balticnetworks.com/shop/nanobridge-m-series-5ghz-22dbi-dual-pol.html

я вижте цената :) Това дали ще стане за PtP с по едно такова от всяка страна?

p.s. става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колеги, и ще спират наностейшъна - затова още няма( и няма да има) Loco M - при 50-60 градуса пач антенка се получава голямо замърсяване на ефира при повече клиенти.

AirGrid M и NanoBridge M ще са новите клиентски устройства.

Може ли малко разяснение относно това изказване интересува ме по точно влошаването на работа на Локо-то в какви ситуации се прецаква и в какъв тип мрежа или при всички положения се омазва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях да докарам с по една антена от двата края на 3,6 КМ скорост от порядака на 97/95 Mbps

Като пусна torrent  и до 11 MB стига от арената... Става дума за новите продукти на UBNT  с двоен облъчвател са иначе. Рокет станциите. Оказа се че ланките са на по 100 Mbps И затова неможе повече, проваго момчето което настройваше антените и с DD-WRT но нещо не се получи, ако някой е тествал да каже мнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.