Jump to content

Предложете домашен рутер 300mbps


Recommended Posts

Здравейте, имам zte 300mbps което ми се струва, че прави проблеми като се навържат повече устройства(основно телефони). Идват приятели на гости и един има друг няма. Получават се някакви прекъсвания които през лан-а не се забелязват. Предложете вариант за нещо което няма да има подобни симптоми. Става дума за домашен рутер нещо изпитано и работещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, yHuKyM написа:

Преди да махнеш ZTE-то, пробвай да смениш канала, и ако случайно е на 40МХз да го сложиш на 20МХз.

Така е в момента. Само канала е авто. Сканирах и около 7ми няма нищо и го оставих там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, Inkas написа:

Хм благодаря за предложението. Мисля че е добър вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 11 часа, budisimo написа:

Безжичен рутер N 300Mbps TP-LINK TL-WR841N ,ползвам този модел доста добре се държи.

Преди zte-то бях с такъв но изгоря и после в магазина нямаха и взех zte. Дали за добро или лошо нз ?? . Фен съм на тп линк но мисля да пробвам хап-а. Поръчан е вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Микротика определено е по-добре, за жалост все още не е на достатъчно ниска цена за да бъде масов  на всеки клиент.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 zte 300mbps този един път го взех за проба но в нас с  клиентите които сме направо заби ,за 1-2 клиента става подарих го и си сложих тп-линка,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, budisimo написа:

 zte 300mbps този един път го взех за проба но в нас с  клиентите които сме направо заби ,за 1-2 клиента става подарих го и си сложих тп-линка,

1 2 клиента на никой не му вършат работа. Аз имам 8 устройства редовни и явно като ми дойдат гости с минимум толкова още и се предава на моменти или просто си има хардуерен проблем вече нз... Ще видим хапа как е все пак ми се струва, че е на малко по друго ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех такъв микротик за 107лв което смятам, че е доста добра цена за това което получаваш, проблема е, че доста загрява.

P.S. Видях, че си го поръчал вече след като писах.

Редактирано от pennywise
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, pennywise написа:

Аз си взех такъв микротик за 107лв което смятам, че е доста добра цена за това което получаваш, проблема е, че доста загрява.

P.S. Видях, че си го поръчал вече след като писах.

Ами или ще го съблеча или ще го разпробия с дремела. Утре като дойде ще го видя колко ще грее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е при мен. Добре се държи но наистина се постопля. Ще го следя и ако се наложи ще има интервенций някакви. Сега остана да събера аверите на гости и да видим дали ще се предава като zte-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.