Jump to content

Recommended Posts

plameni

Продавам PoE-суичове Cisco 3560.
• 24 x 10/100BASE-TX ports with PoE;
• 2 gigabit

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

, (Flash memory - 16 MB), без планки - 75 лв./бр.

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

, (Flash memory - 32 MB), с планки - 90 лв./бр.


Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

 

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

 

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

 

Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
plameni

2 бр. Cisco 3560 v2 продадени.
Остават налични 3 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
plameni

1 бр. Cisco 3560 v2 продаден.
Остават налични 2 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
plameni

Cisco 3560 - 1 бр.
Cisco 3560 v2 - 1 бр.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
plameni

Cisco 3560, с планки - 1 бр.
Cisco 3560 v2 - продадени

Редактирано от plameni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Similar Content

    • helco
      От helco
      Продавам употребявани, двубандови аксес поинти Cisco AIR-AP3802I-B-K9 и AIR-CAP702W-A-K9.

      За по-подробна информация
      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.
      Cisco AIR-AP3802I-B-K9 е контролер и аксес поинт в едно. Може да управлява до 100 АП-та и не се нуждае от лицензи. Поддържа стандарт 802.11ac Wave 2  4x4 MIMO with three spatial streams (до 2.6 Gbps)
      Cisco AIR-CAP702W-A-K9 е двубандов аксес поинт с вграден 4 портов гигабитов суич. Единият от портовете има PoE out (може да захрани камера, телефон ...). Поддържа стандарт 802.11n support for 2x2 multiple-input, multiple-output (MIMO)
      И двете АП-та могат да работят самостоятелно, без контролер
      За тези които нямат PoE+ (30W) захранване предлагам Cisco Aironet Power Injector AIR-PWRINJ6 (чисто нови, неразопаковани)
      Цена:
      AIR-AP3802I-B-K9 - 350лв.
      AIR-CAP702W-A-K9 - 150лв.
      AIR-PWRINJ6 - 33лв. (цената е при закупуване с АП)

      Забележки:

      • Не се интересувам от бартери !

      • Компонентите нямат валидна гаранция, но са тествани на 100% и тяхната безпроблемна работоспособност е гарантирана !

      • Всичко се намира в град Пловдив. При интерес от други населени места, може да се ползва куриерска услуга с наложен платеж за сметка на получателя !

      • Начини за връзка: телефон - O 888 698867

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.
    • plameni
      От plameni
      Продавам SFP-модули E2O EMA2G-LD3TA-MT, Dual type - Ethernet & Fibre Channel.
      Тествани и на Cisco 3850. Работят без проблеми като "unsupported-transceiver"

      Dual type - Ethernet & Fibre Channel, Tri-rate:
      - 1.25 Gbps Ethernet
      - 2.125/1.0625 Gbps Fibre Channel
      - 850nm Wavelength
      - Small Form-factor Pluggable (SFP)
      - LC Connector
      - Multi-mode Fiber (MMF)
      - Distance - 550m

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.
       Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.
       Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този link.


      Цена: 0.99 лв./бр.

      Намират се в Пловдив.
      тел.: 0885 199 229
    • dsmult
      От dsmult
      Продавам следните суичове:        
      1.      Cisco Catalyst 3750 PoE – 24    -  150 лв.
      2.      Cisco Catalyst 3750 – 48    -  180 лв.
      3.      Cisco Catalyst 3560 PoE – 48    -  150 лв.
      4.      Cisco Catalyst 3548 – 48    -  90 лв.
      5.      Cisco Catalyst 2950  – 24+2    -  50 лв.
      6.      TP-LINK TL-SG3210 8p 10/100/1000 + 2 SFP – 60 лв.
      7.      3Com Baseline Switch 2924 – SFP Plus 24 port 10/100/1000 + 4 combo SFP – 150 лв
      8.      DELL PowerConnect 3448 65 лв.
      9.      DELL PowerConnect 5324 24 port gigabit switch + 4 SFP combo - 150 лв.
      10.   Zyxel ES-2108 – 45 лв.
      11.   Repotec 8 port gigabit managed switch + 2SFP – 40 лв.
      12.   Edge Core ES 3528M – 65 лв.
      13.   Edge Core ES 4612 – 12SFP port + 4 Combo - 130 лв.
      14.   Шаси за 14 медии с 2 захранвания в комплект с медиите – 220 лв.
      15.   Summit48 Extreme Networks 48 port + 4 gigabit – 40лв.
      16.   Индустриално дъно mini ITX G5M100 с core2Duo CPU
      17.   Индустриално дъно mini ITX DN2800MT 120 лв.
      за връзка
      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.
    • helco
      От helco
      Продавам употребявани Cisco PoE суичове Catalyst Express 500 (CE500) 4бр. и Catalyst Express 520 (CE520) 1бр.
      Цена: 130 лв.  Catalyst Express 520 (CE520) WS-CE520-24PC без планки за монтаж в 19" рак
      Цена: 120 лв. на брой за Catalyst Express 500 (CE500) WS-CE500-24PC с планки за монтаж в 19" рак (2бр.)
      Цена: 110 лв. на брой за Catalyst Express 500 (CE500) WS-CE500-24PC без планки за монтаж в 19" рак (2бр.)

      Забележки:

      • Не се интересувам от бартери !

      • Компонентите нямат валидна гаранция, но са тествани на 100% и тяхната безпроблемна работоспособност е гарантирана !

      • Всичко се намира в град Пловдив. При интерес от други населени места, може да се ползва куриерска услуга с наложен платеж за сметка на получателя !

      • Начини за връзка: телефон - O 888 698867

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.

      Моля, влезте или се регистрирайте, за да видите този attachment.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.