Jump to content

Продавам облъчватели 5GHZ

wirebez

Recommended Posts

http://picasaweb.google.com/wirebez

email:wirebez@gmail.com

GSM: 0898481330

Всеки облъчвател е тестван пневматично на 4 атм. във вода за дефекти , притежава изключителна здравина и не отстъпва по параметри на другите на пазара , а цената е доста по-низка.

• Administrator

и цената е  ?

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа

ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

• Administrator

вибраторчето вътре с каква дължина е ?

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Имам , но още са в процес на тестове и не мога да дам гаранция още , но ако бързаш звънни .

• Administrator

обоснови се защо питаш по принцип то е 1/4 от дъжината на вълната

ми донякаде съм ти колега и ми се стори че пишеше 5-6 гигахерца , това си е доста честотна лентичка, но както и да е .. не смятам да се занимавам с производство, добре е производителите да се насочат в правенето на облъчватели за по тесни ленти, и без това ефира ще е шит ..

ако ми потрябват ще те потърся.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

По принцип е сметнат за 5.5 но практиката показва , че няма разлики на сигнала в диапазона които използваме , а и е по добре да разполагаш с  по-голям диапазон, когато сменяш канали , не да ти реже само от 5.6 до 5.8 и като е шумно там да ходиш да сменяш облъчвателя с друг за съответния канал. Съвременните карти имат добра селективност , а и не шумят на други честоти та този шум , които е на твоя канал няма как да го изрежеш.

От доста време се занимавам с тези нещта и не случайно започнах да правя облъчватели (просто ми омръзна да се катеря в гадно време да сменям скъпи облъчватели пълни с вода) , ако някои се интересува от размери и схеми нямам нищо против да ги споделя , но технологията на изработка си я пазя в тайна за момента .

Мога да ви уверя че инвестициите в инструменти и наи-вече главоблъскането и времето как да се направи  нещо без да прави проблеми при различни условия не си заслужава за малко бройки.

За момента това успях да постигна с двоините облъчватели , но борбата продължава все още не ми харесва как работят.Картите са CM9-GP и рутербордове RB433-AH

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.