Jump to content
Sign in to follow this  
dave

Опитен мрежов архитект/администратор

Recommended Posts

dave

Здравейте, търся консултация от специалист - експерт мрежов архитект и администратор с опит в проектирането и управленито на съвременни IP мрежи, потребители и ресурси. Става въпрос за проект за изграждане на инфраструктура и сървърно обезпечение за специфичен профил на доставчик на услуги.

Предпочитам да е от Варна, но не е задължително.

Възможно е участие в проекта.

Ако има интерес, моля отговорете на този пост, за да уточним контакти.

yHuKyM

Събуди интереса ми. Дай повече информация?

dave
Преди 2 часа, yHuKyM написа:

Събуди интереса ми. Дай повече информация?

Здрасти, става въпрос за проектиране, тестване и евентуално изграждане на комуникционна платформа, облачно базирана за управление на IP трафик на специфична група клиенти. Всеки клиент разполага с N-на брой "отдалечени офиси" с М-на брой потребители, като трябва да има възможност да управлява трафика на отдалечените си офиси. Те от своя страна разполагат с най-малко две физически отделени мрежи - бизнес мрежа и потребителска мрежа. Бизнес мрежата ползва комуникационния канал (VPN) и достъп до Интернет с приоритет и ползва всички познати услуги върху нея. Потребителската мрежа трябва да управлява профили и потребители с платен достъп (ХотСпот). Цялата мрежа разбира се трябва да е изградена по всички съвременни стандарти за кибер сигурност. Това е с две думи. Можеш ли да ми изпратиш информация за теб на: davec00lman@yahoo.com и ако искаш телефон за да говорим.

yHuKyM

Ще ти пиша довечера.