Jump to content

OLT И ONU'S?


Recommended Posts

Искам да заменам лан мрежата со нова оптична гепон мрежа која марка олт и клиентски ону да земам која марка предлагате колеги до 256 абоната?Дали се ок олт-та и ону-та на Евролан?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Всичко зависи колко клиента искате да покриете,топология на мрежата (блокове къщи),как се разпространява телевизизията.

На драго сърце бихме презентирали типовете мрежи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около половин година използваме OLT и UNO на GW. Купува ме ги от Боян, мисля че е официален представител на тази марка за българия.

Мисли и за в бъдеще, ако решиш да предлагаш IPTV, ако купеш OLT с 1Gb UP линкове, може много лесно да напълнеш капацитета му.

Редактирано от Влади
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко е цената на устроствата?Колеги споделете искуство за устројсвтана на Евроилан,стабилност на ону,олт итн.

Редактирано от Fibernet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не пускаме нова тема - някой може ли да даде инфо за кадърни 1 или макс 2 портови OLT-та (продаващи се в БГ).
Т.е. ценово по-изгодно решение за по-малки села (30-50 абоната)?

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 13.04.2017 г. at 23:34, mysticall написа:

От около половин година използваме OLT и UNO на GW. Купува ме ги от Боян, мисля че е официален представител на тази марка за българия.

Мисли и за в бъдеще, ако решиш да предлагаш IPTV, ако купеш OLT с 1Gb UP линкове, може много лесно да напълнеш капацитета му.

трудно ще запълниш капацитета му , имаш и 4 или 6 Uplink портове и 12 или 16 Пон порта ,поздрави на Веско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4/14/2017 at 12:17, h3ll написа:

Работят добре. Няма оплаквания. Бдком 3310Ц + евроланските 4 и 1-портови онута

A олт-то Евроланско ли е? това бдком?И таков бдком 3310ц каде се продава бо БГ по која цена и  која фирма?

Редактирано от Fibernet
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.