Jump to content

Продавам ftp кабел


kursimir

Recommended Posts

Продавам 3 макари FTP кабел с проволка(носещо) Danimpex. Цена 100 лв за брой или 270 лева за всичките. 

1 кашон UTP Danimpex. Цена 60 лв

За връзка:0898 шест пет 8 2 две 2 или на лично

Редактирано от kursimir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Меден, или помеднен да уточним пак моля?

Дори да е чист мед... на тази цена ще е изключително трудно да се продаде без документи и тук. Горе-долу в магазина му е такава цената, с документи и включено ДДС в нея. Ще ти е трудно да го продадеш където и да било дори и на 60-70% от цената, която си обявил според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Lestat написа:

Меден, или помеднен да уточним пак моля?

Дори да е чист мед... на тази цена ще е изключително трудно да се продаде без документи и тук. Горе-долу в магазина му е такава цената, с документи и включено ДДС в нея. Ще ти е трудно да го продадеш където и да било дори и на 60-70% от цената, която си обявил според мен.

http://danimpex.com/кабели/lan/utp-cat5e-all-cu-131-132-133-134-.html

Провери цените и после коментирай. 168 лв с ддс. 134.40 лв без ддс. 44.40 лева надоло от моята убявена цена. 

Цената си е перфектна даже.

Редактирано от kursimir
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз цените точно защото ги зная ти споделих написаното по-горе ;) И не ми гледай цени в сайта им на метър и за масовия потребител :) Както Данимпекс, така и всяка друга фирма за това, че си взел цял кашон/макара и, че си фирма... директно ще ти бутнат минимум 1/3 от цената, която ми показваш, да не кажа и повече :) А отделно истината е, че продукт без документ за произход и ДДС, което да се възвърне на копувача се продава на не повече от 50 % от цената му в магазина :) Каквото и да си говорим и коментираме... просто ти споделям, че на тези цени ще ти е ужасно трудно и в крайна сметка няма дори да си продадеш продукта... Успех все пак.

преди 10 минути, kursimir написа:

http://danimpex.com/кабели/lan/utp-cat5e-all-cu-131-132-134-.html 

Провери цените и после коментирай. 150 лв с ддс. 120 лв без ддс. 30 лева надоло от моята убявена цена.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

/off

Lestat - твоето коментиране на цените е некоректно. Ако някой иска да купи сам да си прецени.

Не се изявявай като оценител.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продавам 4 макари FTP кабел с проволка(носещо) чиста мед Danimpex. Цена 90 лв за брой или 320 лева за всичките. 

1 кашон UTP чиста мед Danimpex. Цена 50 лв

За връзка:0898 шест пет 8 2 две 2 или на лично

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.