Jump to content

AirFiber 5U проблем със сигнала


Recommended Posts

Ами не се визираше по принцип само височината на антените ,а и самия избор на място.То трябва да е по височко ,а както е казал мечо Пух така стават нещата.А инак захранване ,то от там се почва за да работи сигурно апаратурата ,а и да изкара по дълго в времето.Както каза колегата таз река малко ще лази по нервите но би трябвало малко.Инак това разстояние 6+ километра не би трябвало да е проблем даже си мисля че мощността може да се намали.Всичко трябва да се до настрой до получаване на максимум на пропускателна (реални трафици) и минимален пинг и джитер .Както казах файбарите за мен са си добри за цената усобенко за линк до 15 километра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Благодаря за мнението ти !!Ще помисля да ги намаля,като за това ще използвам калкулатора.Да малко водицата може да влияе,но това е почти не се забелязва.Тествах и адаптера на slave  и много интересно нещо наблюдавам:

-при малко по-голямо натоварване на мрежата(ел.  енергията) нещата се променят спрямо сигнала.Затова смятам и неговото захранване да сменя.

За да избегна въпроси ще обобщя че  при натоварване, волтажа си остава 220 волта.Като се замисля би трябвало дори при по нисък волтаж(110v) захранването да работи добре.

Учудващо но новите закупени от сенетик го нямат този проблем

Интересно ми е защо адаптерите пристигащи с чинийките не работят на ,,нивото си" .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.