Jump to content

Продавам импулсни захранвания 60V DC към 12V/7.5V


Marlow

Recommended Posts

Здравейте,

поради ъпгрейд на мрежата ни към 90V захранвания и подмяната на DC-DC имп. преобразуватели имам доста излишни такива работещи на номинално напрежение от 63V, които  може да продам на някой ако му вършат работа.

Не търся печалби и цената е доста изгодна.

Произведени са от НЕОМОНТАНА и са в добро състояние, въпреки че са употребявани.

photo.jpg

photo2.jpg

photo1.jpg

Накратко техническите параметри:

Макс. вх. напрежение - 63V DC

Изх. напрежение - 12V Или 7.5V превключва се с джъмперче

Опция за времезакъснение на включване на изхода - времето се превключва с джъмперче отново - полезно е, когато имате дълъг клон с много суичове в него (примерно 10-12 суича)

Защити от: пренапрежение, обратно включване на изхода, късо съединение на изхода и т.н.

Всички са с 2 изходни кабела, като повечето са с жакове, но някои са отрязани поради монтаж в бакелитова клема.

Повечето от вас, вече познават продукта и са наясно с параметрите му.

Аз лично захранвам по 2 8 портови суича (Репотек или Монтански) с едно такова импулсно - издържат и на 3 разбира се.

Цена за 50 броя - 6 лв./брой

Цена за 100 броя - 5 лв./брой

Количествата са ограничени.

Понеже все пак са употребявани и въпреки, че ще ги изтестваме преди да ги продадем, ще предложа 1 седмица период, в които ако имате проблемно импулсно захранване ще Ви го подменим безплатно.

За повече информация моля пишете на x-man@vivateam.org Или тук във форума.

http://razhodka.com - Идеи за разходки и туризъм в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От същите 2006 година ме удари студ -19 градуса замръзнаха им кондензаторите и отказоха да работят докато не стана -10 . Ако са в помещения работят безупречно но на стълбове не.

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, тук в Русе беше доста студеничко минлата зима, а и по принцип е студено като цяло но не съм имал такива проблеми с тях.

Като са в кутията заедно със суича, то си има някаква температура, защото и суича отделя все пак...

http://razhodka.com - Идеи за разходки и туризъм в България
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tия захранвания (поне схемата им с LM-ката) е една от най-стабилните която съм виждал но при такива ниски температури нямам наблюдения при мен с тези чипове работят няколко години без отказ!Сам съм си ги сглобявал но елементите са доста по-качествени от тези който ползват фирмите като ги праят... :) Все пак трябва да са евтини,при мен само кондезаторите са ми 4лева,чипа 7лева и то става.... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно ...
  • Администратор

Да а фирмата мисли ли да направи някой по-сериозен модел за по-голям изходен ток?

за тока е ясно имал съм проблеми при стартиране на ладокси с такива захранвания и почнахме да ги махаме , и някоя защитка от претоварване примерно няма да е зле да им сложат.. това чудо като му окъси транзистора може да се запали , аз съм сигурен, че 99% от занимаващите се професионално занаят за този сайт :) но не цената е най - важна.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми попаднаха 20-30 бройки от тях и реших малко да ги потествам.Нейскам да кажа нищо лошо но ЛМ ките работят светлинни години по-добре разбира се по-скъпи са но предполагам има много хора като мен който не гледат само тънката цена.Защото евтиното после излиза по-скъпо :(

P.S. Един съвет към фирмата която ги прави..С по-мощен транзистор работят по-добре:)Незнам какъв е оригиналния но сложих няколко пройзволни и накрая малко по-добре проработи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.