Jump to content

Фирмуер за Huawei HG231F


master

Recommended Posts

Рутера си работи но е с фирмуер на вива и искам да го махна и да сложа оригинален но в сайта им не го намирам както и из google.

Някой може ли да помогне?

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам още 2 такива с този които ми даде и работят. А този когато се свържа с гсм-а няма проблем прави 40мегабита но лаптопа се свързва и не получава адрес. А с този на вива работеше :) Как стана това не мога да си обясня.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едни луди руснаци са направили компилация имам предвид че проблема с вифи-то е в една настройка на wlan интерфейс-а ама трябва конзолно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другите 2 които са със същия фирмуер работят на 100% с този лаптоп защото така са настройвани и не са пипани от 3-4м.

Телнет си има иначе.

Analog Audio™

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни се сдобих с два такива. Мислих да пусна тема но вече има такава. Дадоха ми ги като префлашнати но не съм сигурен. След ресет се влиза в моите със 192.168.1.100 и име и парола admin/admin. Менюто им изглежа така в едната снимка се вижда версията на софтуера.

По принцип ми трябват да се закача  към друга безжична мрежа и да я разпръсна с тях може и с друго SSID но не успях да намера начин. Имат функция WDS и repiter но няма как да избера безжична мрежа. Въпросът ми е има ли някакъв софтуер с който да ги префлашна за да ми вършат тази работа.

Снимка на екрана_2016-05-08_19-25-44.png

Снимка на екрана_2016-05-08_19-33-53.png

Снимка на екрана_2016-05-09_21-56-46.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор
Преди 1 час, master написа:

Имам още 2 такива с този които ми даде и работят. А този когато се свържа с гсм-а няма проблем прави 40мегабита но лаптопа се свързва и не получава адрес. А с този на вива работеше :) Как стана това не мога да си обясня.

изтрии запаметения профил на лаптопа

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.