Jump to content

WLAN карти, bridge


Mile

Recommended Posts

Заменям PCI WLAN карти 5211 (със запоени пигтайли) и PCI 13-ки и 14-ки от "3com" ските със стандартен 20см пигтайл за читави minipci карти в комплект с пигтайл. Невероятна чувствителност, но просто вече не ми стигат 70мбпс и ги свалям. Ако някой е заинтересуван за покупка направо може да измислим някаква цена за целите рутери (интел дъна 3 пци без irq sharing), fortron 300-350W, метални кутии (тип елтабла), защита за лан порта и т.н. Също така купувам minipci карти с Atheros 5211 (чисто А) и CM6, CM9, Senao 5212 и т.н.

Всички карти и дъна са работи в периода есен 06 до есен 08. Чистите А-та са работили в периода 04-08 година.

Продавам и няколко комплекта Airaya Ai108 в алуминиеви кутии (май има и 2-3 бройки в пластмасови) готови за монтаж. Даже към комплектите може да се добави и GSM рестартирачка (те със тях си вървяха комплект че зимата по върховете е много хард). Работили са около 1 година в периода 05-06 година.

Обявата е валидна до понеделник на обяд. След това отивам на пазар и старите части ще отидат на склад за зор-заман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да не отговарям на всички лични направо ще напиша цени, които аз смятам за нормални. Те могат свободно да се коментират и в темата и на лични.

WLAN 5211 (чисто а) със запоен позлатен пигтайл.

Мисля има 5 или 6 броя. Цена 45лв. При закупуване на всички налични 40лв на брой.

WLAN 5213 и 5214 в коплект с пигтайл 58лв на брой и 50лв за всички. Мисля че останаха 5 броя.

Дъна, процесори, фортрон-и и памети ще напиша утре след като видя какво остана.

Araya + алуминиева кутия + пигтайлите, захранване и прочие там каквото трябва да има 185лв за коплект.

С пластмасовата кутия комплектите по 165лв.

Цените не са окончателни и могат да се коментират в широки граници. Оставям си правото да не ги продам ако предложенията са неприемливи за мен.

тел 0887 613 927 Милен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.