Jump to content

Пушите ли?!


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

3  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

18-19 години пуша. Твърдо съм решил да продължа. Ще проява характер и ще си пуша по 2-3 кутии докато мога. Не ходя на места за непушачи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18-19 години пуша. Твърдо съм решил да продължа. Ще проява характер и ще си пуша по 2-3 кутии докато мога. Не ходя на места за непушачи.

Mile,за туй изказване гаджето ми каза,че ти стиска ръка(тя пафка по две-три кутии на ден :D)

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано или късно идва момент който те принуждава да ги спреш!Но аз нямам намерение да го чакам тоя момент... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рано или късно идва момент който те принуждава да ги спреш!Но аз нямам намерение да го чакам тоя момент... :)

нЕмаш воля дуде...

Пушенето на мен ми доставя удоволствие. Не мисля да се откажа от удоволствията в живота ми. Дядото пушеше и умря на 91 години (некаде че не беше ясна с точност годината му на раждане). Също и пиеше. Бяха му прецакани дробовете от работа в мина на млади години. Но си пафкаше с кеф. Пийваше си ракийка с кеф без замисляне дали вреди.... Ако мислите, че имате шанс да живеете в сравнително добро здраве до 45-50 години без цигари, пиене и секс значи сте големи оптимисти. Средата ни е тотално замърсена. Въздух, вода, храна... Еби му меча те само цигарите вредят и махнем ли ги ставаме 100% green и здрави фром секаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не казвам, че като ги спра и ще съм в по-добро здраве и т.н. и Да то ясно какъв Шит е всичко това което изброи..И на мен ми доставяше удоволствие но ми се струва, че от както ги спрях ми доставя още по-голямо удоволствие...Макар и да ми е малко трудно но това ще е до време..Това, че при дядо ти е станало така незначи че при всеки ще е така..Ама евала на организма му!Много са малко който ще изкарат на това..Аз не виждах проблеми докато пуша но после си зададох въпроса защо се тровя, че и си давам парите?Сега тия пари ги давам за хапване и т.н. и ми доставя още по голямо удоволствие  ;D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да..Проблемите с теглото са доста неприятни тогава но пък аз имам нужда все пак 73Кг на 185 височина са малко.. вече съм 77Кг за 2 дена :)

А, до тоалетна ходил ли си?    ;)     ;D   ;D   ;D  

http://енергия.ею
http://www.e-kak.info/forum/index.php

https://www.youtube.com/channel/UC0hGPWgF79s4JhhXY0Eo4zA

 

Обяснявам само когато ме питат, и то ако съм на кеф!
Поздрави: Евгени LZ3EG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

като ви чета писанията и ми става още по гадно ....... пуша от около 5-6год ,но пуша ЦЕЛИЯ. 2-3 кутий на ден си ги събарям от раз :(. Отвратително е и мога смело да заявя че това е едно от много малкото неща за който найстина нямам воля :(. Имам огромното желание да ги спра но нямам идея как ще стане. поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

тъкмо по Нова ТВ дават как може да се помогне за отказване чрез хипноза ..

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеца по-късно ...

аз мраза да ми пушат около мен и да ме смърди на дим - не понасям, не пуша, ама па пия - бира и венце всяка вечер по малко едното от двете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.