Jump to content

БЛАГОДАРЯ


hollow

Recommended Posts

Тук искам да споделя с всички Вас как за пореден път съм очарован от хората в този форум .......

става въпрос за следното : след многодневни мъки с моите просташки мрежи в моето просташко населено място и много вечери на обсъждане на най - различни проблеми със Hartman

той една вечер преди няколко дена просто каза нещо от сорта : " Абе .... аз да взема да натоваря колегата и да дойда при теб" - цитата не е точен но е в същия смисъл.

И ето вчера / вторник / 02.06.09г. той дойде ... остави ме приятно изненадан и изключително благодарен след посещението си при мен . Мисля че хора които биха направили това са много голяма рядкост ...... БЛАГОДАРЯ МНОГО и се надявам да имам начин и повод да се реванширам за тази изключителна постъпка

Също така да не забравя и Edemy2001 той ми донесе антена негово производство / която работи идеално / .... донесе ми я ЛИЧНО няма значение че е имал и лична работа по нашия край ...

Още веднъж БЛАГОДАРЯ МНОГО

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yes [smiley=thumbup.gif] [smiley=thumbsup.gif]

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така трябва да е аз лично много се радвам че го има този форум както и това, че найстина участниците тука са Номер Едно!С една малка част от тях имам честа да се познавам и от преди да започна да влизам тук..

п.п.  Vsh аз много исках но имам тука толкова много неща да опраям че дори и във Варна да беше просто незнаех как щях да доида..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

мда :) затова по - сериозните да идват на сбирките

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се лъжи Hart е търсил нещо за ебане по вашия край ;)

Бухале нещастен не убивай доброто начало у човека ;D

С колега бех бре,кво ти ебане.... :-[

Мисля,наистина свършихме работа там,а и не виждам защо да не си помагаме в такива случаи-форума е хубаво нещо,но понякога си трябва ръчица да пипне на място за да почувства проблемите

Родих се мокър, гладен и гол.Посрещнаха ме с бой, студ и изкуствена храна...От тогава всичко става все по зле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.