Jump to content

Fujikura 50s


wuzarector

Recommended Posts

Ръководството е писано за микс (мулти/сингъл). Аз имам тази година 50 заварки на мулти ;)

Ако се правят само сингъл си карат по 5-6к безпроблемно. Средно 1% от заварките на ден

са над 0.2 и се хващат чак когато сме сдали. Бал съм го да цедя всеки децибел.

 

За 655 така и така пък се гледа после всяка заварка... С каквото и да си ще се връщаш

да копаш капака на шахтата покрай пътя ;)

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се ,ако поста ми е прозвучал като заяждане ,по скоро е шеговит тон, колегата "valvi" го е обяснил по най разбираем начин ,всъщност никога не съм допускал да заварявам с електроди над 1,2к заварки ,затова ми звучи смешно тезата за подгряването. А след като ти е хоби работата ,запиши курс да речем "оптичен инсталатор " има какво да се понаучи, тогава ще достигнеш и моя рекорд 2х96 и за десерт аварийно 2х12-кй за 6 часа;).Ако се чудиш за курса и си мераклия потърси из темите:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като е станало дума да не отварям нова тема, искам да попитам някои дали е рециклирал (сменял) батерии на сплаисър ,става въпрос за 10бр.размер "C" или R22 ,нова такава с китайски произход ми идва на 400$ и ми се чини бая ,като знам лаптопските които съм взимал не съм доволен. Пращах на някакъв в Пловдив резервната батерия  за подмяна на елементите уж са Sanyo , но 20 заварки и умират ампеража им е 2800ма, Ni-mh са елементите, на външен работя но не ми се иска защото е неудобно. В Али-то мислех да пробвам да купя Литиево-йонна 6800ма ,която по размери може да влезне в пакета на батерията но вече незнам кое е читаво и кое не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фужи(50-60 и др.)  Суми (37-39 и др.) пакета е еднакъв 11 елемента NiMh  4,4ah , по един елемент са в групата (няма паралел на 2 за по голям капацитет) .Елементи на Sanyo 1,2v /4400mAh нямат намиране , по тази причина ъпгрейд на батерията към Li-Ion  до над 6Аh. Писал съм тук по този въпрос не ща да се повтарям .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.