Jump to content

Проблем Groove A-52HPn на 10мб


babula

Recommended Posts

Здравейте, от няколко дена Groove A-52HPn се връзва по лан-а само на 10мб. Някой знае ли как да се оправи? Смених switch-a, не е от него. Явно е от самото Groove. Лошото е че е е л4 и в момента нямам с какво да го сменя. Някой да има идея как да го оправя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

А кабела тестван ли е?

Някакви допълнителни настройки на лан порта правени ли са?

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и аз имах същия проблем със същото устройство беше се отлепило лан гнездото от платката  запоих го и се оправи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не е променяно нищо. Както си работеше забелязах, че повече от 10мб не иска да вдигне и тогава разбрах от къде е проблема. Не съм отварял устройството, защото не ми се е налагало, но ще го пробвам. Иначе за какво ми е. Master, а ти как го оправи? Или просто го замени. Защото проблема е че е L4 и като гледам ги няма в България. Ако някой му се намира нещо излишно - да се обади. Ще пробвам да го отворя и да видя за какво става реч, ако може да се види де. Дано да е само до запояване ама ......   Благодаря на всички за отговорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах проблеми с масата на  3 такива след работа 1 месец по Слънчев бряг явно влагата не им действа добре ?

Т.е. да разбирам ли., че проблема е само в масата при тебе и грувето е работило само на 10 мб? И след презапояване са се оправили?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имал съм подобен проблем с RB411GL - причина : отлепени пинове на RJ45 буксата от борда. Презапояване и всичко е ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглобих го, разгледах го внимателно - няма отлепени пинове, абсолютно сух си е. Кабела си е наред - все пак е само 3 метра. Някой ремонтира ли ги?

Редактирано от babula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

изпрати ми го аз ще го ремонтирам за една бира :D

За колко дни ще стане, ако говориш сериозно де:D

Редактирано от babula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ами не е променяно нищо. Както си работеше забелязах, че повече от 10мб не иска да вдигне и тогава разбрах от къде е проблема. Не съм отварял устройството, защото не ми се е налагало, но ще го пробвам. Иначе за какво ми е. Master, а ти как го оправи? Или просто го замени. Защото проблема е че е L4 и като гледам ги няма в България. Ако някой му се намира нещо излишно - да се обади. Ще пробвам да го отворя и да видя за какво става реч, ако може да се види де. Дано да е само до запояване ама ......   Благодаря на всички за отговорите.

Ако се интересувате от ново устройство - http://vesuviustreamline.com/bg/product/mikrotik-routerboard-groove-a-52hpn.html

Имаме на склад.

Mikrotik & Ubiquiti Networks Distributor.

Antennas Manufacturer.

Online Sales of Wireless Equipment.

Wireless Services & Solutions.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.