Jump to content

Честито откриване на сезона


Mile

Recommended Posts

Честито откриване на сезона. Официално го открихме преди 2 дни с първата гръмотевица за сезона, но днес мина вече и първата нормална буря. Поражения засега няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при нас в Стара Загора почват да се буват гръмотевици от време на време, но все още като гледам облъците са доста на високо и не ми се вижда опасно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

хехе щастливци :) при нас имаше аномалия тази година , дата 4 феврувари, такава буря гръмотевична не бях виждал и при това с ниски попадения , а представете си да ти изхвърчи капачето на ГСМ зарядното от контакта, па що телевизори и компове заминаха .. :) "няколко" суича бяха най малкия проблем.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Капачето е фръкнало от думнал кондензатор вероятно  :D Аз веднъж сложих пукнат диск в бърз CDROM и се пръсна и капачето на CDROMа се шибна в отсрещната стена и направи дупка  ;D Но от гръмотевици до сега само суичове сме сменяли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

днес и при мен се отчете

привсе че съм на 20 км от миле не съм и разбрал кога е пукало при него :)

нямаме жертви от бури по-миналата година и дано няма

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми днес повтори... Един борд му замина autonegotion-а... Скъсах си нервите, но накрая го пуснах на твърдо 10 и отсрещния порт на 10 и засега работи. Утре ще го сменям :(

И ако не съм споменавал скоро от MT хардуера по-калпав няма. UPS, земя, протектор и прочие не могат да опазят тая пуста латвийска икономия и китайска инжинерна мисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Капачето е фръкнало от думнал кондензатор вероятно  :D

имал съм такива преживявания с гръмотевици че да те хване страх, в околностите се е случвало да хвърчат капачките на конзолните кутии на електрическата инсталация на къща, телевизор на които са изпарени пътечките на платката, или сплитер чийто разделителен трансформатор да сепръсне и медната тел да се изпари и оталожи по стените. Кондензаторите гърмят при малко по други обстоятелства .. в случая просто няма да има време да се надуе за да се пръсне :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До мен на 1М от контакта до парното прехвърча дъга поне 20см бяха направо изтръпнах  :o а техниката във входа беше 0uT!От много време се чудя как да се защитят пустите му чарколяци.. все пак са си разходи(немога да кажа, че съм имал много проблеми с изгоряла техника) но скоро мисля да пускам линк с няколко микротика до едно място където редовно гледам невероятни "светлинни ефекти". . .  който малко ме плашат а и е трудно достъпно за подръжка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е било пряко. Alix на 20см от RB си бачка даже без рестарт. Свързани са през лановете на всичко отгоре ;)

Естествено сменявах лан кабели, адаптори и к'во ли не преди това. Загубих си 2-3 часа от живота за да се разправям с тия недомислици. 1 читаво работещ да няма деа и боклуците.

Сега ще отида да го сваля и ще го размажа с чука тоя RB. За чий хуй ми е да бачка на 10mbps лан-а баси. Или да им го рекламирам, но се чудя за какво, като и да ми го сменят пак си остават ширпотреба :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно му е станало нещо на трафа на лана ако има такъв ( не съм обръщал внимание) или лан контролера...Пробва ли да го флашнеш на ново?

p.s. Мен това не ми допада в повечето рб, че нямат лан трафове..Което мисля, че е абсурдно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе щастливци :) при нас имаше аномалия тази година , дата 4 феврувари, такава буря гръмотевична не бях виждал и при това с ниски попадения , а представете си да ти изхвърчи капачето на ГСМ зарядното от контакта, па що телевизори и компове заминаха .. :) "няколко" суича бяха най малкия проблем.

Аномалия  :) При мене за сефте тази година януари  пропусна инак си думка целогодишно ама лятото е красотата :)

няма начин да няма начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.