Jump to content

Продавам...


Recommended Posts

Продавам чинии, 60 см, за сателитна телевизия, тип Булсатком/Виваком.

Заедно с тях " диш " окомплектовката, както и единични и  двойни " ЛНБ-та ".

 

Също така продавам скарт и хдми кабели, всеки по 1.5 метра.

 

Всичко е ново, запечатано и неотваряно.

 

Цени по договорка, гарантирано по-ниски от произвотиделите. Пращам по Еконт, до всяка точка на страната.

 

Тел за контакти и повече подробности - 0898658074

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Ако още веднъж не спазиш правилата и пуснеш тема с такова заглавие печелиш "бонус"!!!!

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако още веднъж не спазиш правилата и пуснеш тема с такова заглавие печелиш "бонус"!!!!

 

Предлагам ти да се обърнеш към Влади, да ти обясни спазвам ли, не спазвам ли правилата, коректен ли съм с потребителите на форума и евентуалните купувачи, както и това колко стотин осъществени сделки чрез форума имам за последните 5 години, завършили всичките със " статус ОК " :)

 

П.С: както и да е... хубав ден от мен за момента.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ти предлагам да не намесваш Влади, и да слушаш к'во ти се говори. Спри с изтриването си на обявата и добавянето на нова защото както се казва: "Форума е превилегия и тя лесно може да ти бъде отнета"

лек ден.

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ти предлагам да не намесваш Влади, и да слушаш к'во ти се говори. Спри с изтриването си на обявата и добавянето на нова защото както се казва: "Форума е превилегия и тя лесно може да ти бъде отнета"

лек ден.

 

Всеки форум е въпрос на привилегия и " господство " от страна на админи и модератори, решили да издребняват! :) Но това е прекалено дълга тема и дълбоки води, в който плувам вероятно доста повече дори и от всичките админи на форума, на куп, и определено не ми се спори и коментира.

А Влади не го намесвам ни най-малко, а го споменах поради простата причина, че с него самия имам осъществени 1000000000 сделки, от ей " такива, некоректни " обяви и заглавия, и е наясно колко лесно, лежерно и коректно е всъщност всичко с мен! Да не говорим, че не е единствения от " управата " завършил поне по няколко сделки успешно с мен.

 

Та така... що се отнася до мен - трия си темите и си ги обновявам спрямо продаденото! Не е нужно да висят 1000 поста в темите ми, изписвайки и задрасквайки всяко нещо, което продам. Това си е мой, личен избор.

 

П.С: определено нямам мерак да пиша куп постове и да споря по теми, във форум ( който и да е ), вживявайки се и въвличайки се в  и с неща, които съм правил преди 10, 15 и на горе години, назад във времето. хубав ден от мен момци!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Кое не си разбрал има правила за публикуване на обявите, формулирай ясно заглавие е едно от тях , ако не се съобразяваш и ние няма да се съобразяваме веднъж ти редактирах заглавие , втори път вече ти го казвам пряко на третия път няма да е само приказки, и както каза колегата ако ще се правиш на връзкар не си познал, че някой ще ти клекне!

Спазвай правилата моля!!!

  • Харесай 1

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чак смях ме набива вече от коментарите и посоката на разговора! :)

" Някой да ми клекне "... :D:) Повярвай ми... клякат ми наред и изисквам дори да го правят, но в един друг смисъл! :):D По мъжко не си падам, слабост са ми само ваяни, дамски зад**чета! :)

Вече ти вметнах в поста си по-горе, че си се увлякъл в неща, които съм прилагал аз самия преди 15 години из необятната шир и длъж на родното, нет пространство. Спести си надъхвацията и админските истории. Чак се изумявам, че все още всичко това е актуално и се намират хора, които влизат в тази роля, та дори и в нета.

Хайде вече да не коментираме излишно по темата моля, че само " спамим " и " флудим " с излипни коментари тук.

 

Хубав ви ден и весели празници момци!

Редактирано от 55555
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като редови потребител длъжен ли съм да прочитам всяка твоя тема, понеже те мързи да напишеш в заглавието за какво става въпрос, отделно ако реша да ползвам търсачката и там се намесваш в резултата, който ми излиза!!

Някои неща не се изискват просто хей така щото на админите им е кеф!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък като редови потребител длъжен ли съм да прочитам всяка твоя тема, понеже те мързи да напишеш в заглавието за какво става въпрос, отделно ако реша да ползвам търсачката и там се намесваш в резултата, който ми излиза!!

Някои неща не се изискват просто хей така щото на админите им е кеф!!

 

То пък щото всичко, което описваш е огромен проблем, тъй, като тук сме 20 милиона потребители и разбираш ли такова текучество има и бълване по хиляди теми и публикации в минута... :)

Форума е едва 4000 човека, от които активните едва ли сме повече от 400... недей се излага моля. Всеки, с един поглед може да види и намери всичко, което му е необходимо. При това го пиша от личен опит, както от гледната точка на потребител, така и от гледната точка на човек, който е управлявал, администрирал, модерирал и прочие сайтове и форуми с по няколко стотин хиляди активни потребители, и ежедневна посещаемост и активност от по няколко милиона... та даже и там не съм изпитвал зор и трудности нито като потребител, нито като администратор, по отношение на нещата за които имаш претенции и изтъкваш като доводи! :) Винаги и на всякъде съм давал воля и свобода на потребителите си, с единственото изискване да имат " нещо в главата " и да спазват добрия тон на " моя територия "! Всички останали правила, ограничения и прочие са... повече от ненужни буквално. Важното е съответното нещо ( в случая този форум ) просто да функционира и върши работа, а той очевидно с, или без спазване на правила ( както в моя случай, до колкото може да се каже, че е неспазване на нещо си ) си върши работата!

 

Само го обръщаме на разни философски размисли и страсти от сутринта, и се увличаме, и дълбаем ли, дълбаем ли в една толкова излишна тематика... ама както и да е! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Те по принцип правилата и законите се пишат за да се спазват,което обаче не важи за България.

Ние винаги си мислиме че правилата не важат за нас а се отнасят само за другите :)

Е това ако не го осъзнаеме никога няма да ги догоним "Хората".

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те по принцип правилата и законите се пишат за да се спазват,което обаче не важи за България.

Ние винаги си мислиме че правилата не важат за нас а се отнасят само за другите :)

Е това ако не го осъзнаеме никога няма да ги догоним "Хората".

 Абе то и това е една много дълга тема, ама... :)

Принципно аз съм твърдо против спазването на каквито и да са правила и закони! Никой не ме е питал и искал съгласието ми, когато ги е правил, писал, налагал и прочие! :) реално погледнато... винаги, ама ВИНАГИ един закон не е в моя, или твоя полза, а обслужва интересите, на този, който си ги е писал и мислил сам!

Така, че... имам си мои, лични норми, правила и разбирания, и не ме интересуват ничии чужди такива! Просто гледам да спазвам някакви етични норми. Повече е излишно. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До 55555

Колега ,не се сдържах  ама ставаш вече смешен , при толкова милярдни сделки би ти завидяла и най успешната корпорация .

Като не ти се спазат закони и правила ,не ги спазвай проблема е твой ,но добре че не пишеш ти законите. Но все пак  тук има етика ,дори и да махнем правилата , ти нямаш такава ,колкото и да се изтъкваш. Като не ти харесват нещата тук моля можеш ,знаеш всемогъщ си...направи си форум и си драскай какото ти душа поиска.Начина по които се държиш е по скоро тинейджърски.Отиди в фейса и там можеш на воля да си драскаш,какото ти душа поиска.Не ти го казвам с злоба,чисто приятелски е .....

И все пак весели празници на всички ::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съветвам те да видиш обявите на plameni - пример за това как се пускат обяви във форум - няколко прости правила, но винаги е било удоволствие да четеш и да правиш бизнес с него - да продаваш милиони неща.... просто чети и сравнявай с твоята... 

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

 

Заключвам темата, Моля придържай се към правилата както всички останали ! Това дали съм купил нещо от теб или не няма никакво значение ! Не те прави по привилегирован от другите! 

 

Също, Модераторите са упълномощени да заключват всяка една тема със заглавие "Продавам....." Какво продаваш ? Патки ?

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Относно правилата

Никой не ме е питал и искал съгласието ми, когато ги е правил, писал, налагал и прочие!

 

 

Всеки който се е регистрирал и влиза тук се е съгласил с условията на форума и трябва да ги спазва!

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.