Jump to content

NetMETAL 5-3x3-тест на скоростите


deniboy

Recommended Posts

  • Администратор

Дебре дее, аз бих пробал 2 чейна на доунлоад и един на ъплоад :) ко  ме разбирате.

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебре дее, аз бих пробал 2 чейна на доунлоад и един на ъплоад :) ко  ме разбирате.

И как ще разделиш чейновете?По кой какво да тече.

Редактирано от Madafaka
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Както писах два на тх и един на рх каквото сабя покаже :)

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лимит на брой антени (наем) и все пак си мисля, че ако нуждата са реални 300М+ то там са 500-600 users за този линк, което предполага, че може да се инвестира в по-сериозна техника.

 

Ако няма зор с антените - bonding с 2x2 802.11 n, стигат се ~ 380-400 Mbps half (макар, че същото нещо би трябвало да го постигне с AC, ако са се закачили на 720M)

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има лимит на брой антени (наем) и все пак си мисля, че ако нуждата са реални 300М+ то там са 500-600 users за този линк, което предполага, че може да се инвестира в по-сериозна техника.

 

Ако няма зор с антените - bonding с 2x2 802.11 n, стигат се ~ 380-400 Mbps half (макар, че същото нещо би трябвало да го постигне с AC, ако са се закачили на 720M)

Когато ги тествах в стая преди монтажа бях пуснал и трите "Чейна" :) и на 802,11 протокол достигна 1300 Мегабита , на вътрешния тест даде към 820 мегабита , 700 да излезнат на лан порта пак е нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално, като за в стая :).

“...ние, можещите водени от незнаещите, вършим невъзможното за кефа на неблагодарните. И сме направили толкова много, с толкова малко, за толкова дълго време, че сме се квалифицирали да правим всичко от нищо...”, Константин Йозеф Иречек, 13.12.1881 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Нормално като за няколко метра разстояние бих казал аз :) не забравяйте колкото са по - раздалечени радиата толкова времето за респонз и потвърждение на всеки пакет се увеличава независимо от качеството на ефира, :) 

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално като за няколко метра разстояние бих казал аз :) не забравяйте колкото са по - раздалечени радиата толкова времето за респонз и потвърждение на всеки пакет се увеличава независимо от качеството на ефира, :)

Ми растоянието е 28 км. ефира горе доло е добре , при натоварване 230 мегабита , ми държи 8-10 ms , не знам ако сложа Rocket Ac дали няма да се държи по добре, не знам на 28 километра как ще се държи и какво ще докара , аз съм решил да си взема 2 бройки за тест.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 месец по-късно ...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.