Jump to content

смяна на фирм на на nanobeam ac


peterol

Recommended Posts

става въпрос за nanobeam m19 ac.видях във сайта че след версия 7.1 е невъзможно да да върне стара версия на фирма.а със 7.1 устройствата след един ден работа почва да пада скороста и след няколко дена не се достъпват.след рестат всичко е ок.доста е писано по това във форума на убнт но май решение няма.дали някой има работещо рещение със тези устройства

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

проблема е е със 7.1.1 бета. свалих бета2 , но нещо не е качва.избирам файла, минава ъплоада и до там.

Редактирано от peterol
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз взех 2 PowerBeam 500 ac ,но не е това което очаквах ,даже се чудех дали ще мине флаш на рокет М5 ац  бета3 ,като гледам са почти еднакви като хардуер само рокета има 16 мв флаш и това ме притеснява,Някои ако знае нещо по въпроса ,че не успях да намеря нещо по тая тема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че са тояги, тояги са.толкова убнт устройства са минали през ръцете ми , тези са най скапаните.да не можеш да смениш фирмуера.по какъв ли начин не ги мъчих-ресет,наливане със тфтп,вдигане на версията-  не става.някой ако има такива проблеми и открие начин да сподели

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи си. С малко наглост и разходка до двете точки...
 
Не препоръчвам да го правите ако не знаете какво правите:
 

vi /tmp/system.cfg

 
слагате на кънтри 5000 на двете места
 
после

cfgmtd -f /tmp/system.cfg -w

 
и накрая
 

/usr/etc/rc.d/rc.softrestart save

 
После си ги настройвате. Не го правете отдалечено ;)
Бензина поскъпна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работят си чудесно в край на сметка на доста зашумен ефир карат 300+ мегабита и в двете посоки на 8 км тцп и 370+ удп тестван с х86 ки машини зад тях а в край на сметка защо всички искате да ги флашите аз съм с Version: v7.0.3 и си бачка екстра според мен Миле е прав за толкова пари толкова ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.